Берюковна• 13 июня 2018
Чому всі плачуть через те що врізають субсидії?
Моя мама на пернсії( пенсія по мвркам України велика, мама власник трьох квартир, але вона заробила їх , працювала все життя, не крала, хабарів не брала, а працювала.Наш сусід ніколи ніде не працював, навіть, покарання за часів СССР відбував за те що не працює, але в нього є субсидія.Чому трутням і дуракам постійно везе і вони живуть за чужий рахунок. Роботи масса, але працювати мало хто хоче, краще відмазкузнайти (маленьке місто, троє дітей і т.д).
Алиса Куклачёва• 14 июня 2018
Ответ дляВареный лук
Вооот, что я и пытаюсь донести)))))))
Поведенческие факторы такого народа ни одному президенту не изменить. Свиньи не заслуживают хорошей жизни))))
Извините, Майн Кампф не вы написали?