Ангелочек с рожками• 16 июня 2018

Дитячий день народження

В липні доні 10 років. А я навіть не знаю, яке придумати святкування. Аніматори вже не підходять.
Звичайно можна на природу дітей повезти, але там їх треба якось розважати, питання як?
Чи порадьте місце, де вам сподобалося святкувати день народження дітей по старше в Києві.
А то я якось в ступорі
Цветов Мне срочно• 16 июня 2018
Думаю и на 10 лет можно аниматорам развлечь , конкурсы по возрасту.
КонФФетОшка• 16 июня 2018
Замовте циркову виставу. Якщо ви в Києві, можу Вам порадити чудову пару артистів, у них єдиних в Києві повноцінне шоу з песиками. У них три пуделі, вони їздять на самокаті, їздять з дитячої гірки, дітки можуть їх катати. Крім цього, у них фокуси, голуби, жонгяж, моноцикл. Дітки приймають участь майже у всіх номерах.
автор Ангелочек с рожками • 16 июня 2018
Ответ дляКонФФетОшка
О, цікаво. Послухаю. Такого ще не пропонували нам
КонФФетОшка• 16 июня 2018
Ответ дляАнгелочек с рожками
Це артисти цирку Сюрприз. Вони і в школах виступають, і в садочках, і на днях народження. Можна замовляти всю програму, або якийсь окремий номер, можуть тільки з песиками виступати. Ну, це потрібно з ними обговорювати.
КонФФетОшка• 16 июня 2018
Ответ дляАнгелочек с рожками
Знайшла їх і на ФБ https://www.facebook.com/groups/441417646309842/