Анонимус Я• 21 июня 2018

Поцілунок з кумом

Ситуація ...
Одружена 10 років .Чоловік і кум хороші друзі.Познайомились в одній компанії і я відразу виділила кума,а він мене,але майбутній чоловік швидко мене перехопив.На протязі всіх років мені стало помітно що я йому не байдужа.Це видно моїй мамі і подрузі і мені.Похрестив дитину нашу.
Особисте життя в нього довго не складалось ,одружився два роки назад і нещодавно донечка народилась.Але я знаю,що сім’ї там немає.
Так само як і у мене.Живемо заради сина.
Два дні назад святкували одну подію,мого чоловіка не було і після посиденьок ми на таксі з ним поїхали додому.Йому по дорозі.Він тримав мене за руку,обіймав ...
Біля дому поцілував ,я відійшла ,він мене зупинив і знову ...Потім я все ж пішла
Зранку написав що йому трохи не по собі і спитав в мене ,чи все гаразд?!
Я відповіла ,що все добре і подякувала за вечір
Що це було?
(Ми не були п’яні,випивші)
Я ніяк не можу забути той поцілунок
Ля-ля-ля• 21 июня 2018
Ответ дляАнонимус Я
Він ні разу не заїкнувся за жінку.Ніколи
Ніколи не обговорює
Знаю з інших джерел
полагаю, что эти ’другие источники’: мама, которая терпеть не может вашего мужа и считает, что не для него дочку растила; и подруга, которая завидует и с удовольствием поможет развалить вашу семью.
По-меньше обсуждайте свою личную жизнь с посторонними. А посторонние - это все(!), кроме мужа.

Ламзак_сдутый• 21 июня 2018
Ответ дляЛя-ля-ля
хоть один мудрый совет
там где есть уже вое, третьему не место
Blondo4ka4• 21 июня 2018
Пристрасть, жага емоцій, іллюзія любові...
Молчавочка• 21 июня 2018
Ответ дляДевушка Прасковья
вспомнилась народная мудрость ’С..ка не захочет, кобель не вскочет’
я другую знаю ’ яка та кума - що під кумом не була’
автор Анонимус Я • 21 июня 2018
Ответ дляЛя-ля-ля
Ні,не мама і не подруга
А чоловіка мама якраз любить,як зятя)
Я тут Живу• 21 июня 2018
На протязі всіх років - это на сквозняке?)) Протягом....
МУСЯкомарова• 21 июня 2018
Ответ дляАнонимус Я
Ніколи не обговорює
Знаю з інших джерел
Я своє сексуальне життя і шлюб теж ні з ким не обговорюю. Інші джерела звідки знають - додумують?
Так і що це дає. Якщо в нього не вдалий шлюб,то це дає вам дозвіл ноги розтавляти і цілуватись з чужим чоловіком? Чекайте в гості куму з мороженою куркою.
Ромашка_Бегемотовна• 21 июня 2018
а сиси он потрогал ? тема ни раскрыта
автор Анонимус Я • 21 июня 2018
Дякую всім за думки і поради.