Анонимус Я• 21 июня 2018
Поцілунок з кумом
Ситуація ...
Одружена 10 років .Чоловік і кум хороші друзі.Познайомились в одній компанії і я відразу виділила кума,а він мене,але майбутній чоловік швидко мене перехопив.На протязі всіх років мені стало помітно що я йому не байдужа.Це видно моїй мамі і подрузі і мені.Похрестив дитину нашу.
Особисте життя в нього довго не складалось ,одружився два роки назад і нещодавно донечка народилась.Але я знаю,що сім’ї там немає.
Так само як і у мене.Живемо заради сина.
Два дні назад святкували одну подію,мого чоловіка не було і після посиденьок ми на таксі з ним поїхали додому.Йому по дорозі.Він тримав мене за руку,обіймав ...
Біля дому поцілував ,я відійшла ,він мене зупинив і знову ...Потім я все ж пішла
Зранку написав що йому трохи не по собі і спитав в мене ,чи все гаразд?!
Я відповіла ,що все добре і подякувала за вечір
Що це було?
(Ми не були п’яні,випивші)
Я ніяк не можу забути той поцілунок
Що це було?
(Ми не були п’яні,випивші)
Я ніяк не можу забути той поцілунок
Ля-ля-ля• 21 июня 2018
Ответ дляАнонимус Я
Він ні разу не заїкнувся за жінку.Ніколи
Ніколи не обговорює
Знаю з інших джерел
Ніколи не обговорює
Знаю з інших джерел
полагаю, что эти ’другие источники’: мама, которая терпеть не может вашего мужа и считает, что не для него дочку растила; и подруга, которая завидует и с удовольствием поможет развалить вашу семью.
По-меньше обсуждайте свою личную жизнь с посторонними. А посторонние - это все(!), кроме мужа.
Ламзак_сдутый• 21 июня 2018
Ответ дляЛя-ля-ля
хоть один мудрый совет
там где есть уже вое, третьему не место
Молчавочка• 21 июня 2018
Ответ дляДевушка Прасковья
вспомнилась народная мудрость ’С..ка не захочет, кобель не вскочет’
я другую знаю ’ яка та кума - що під кумом не була’
Анонимус Я
• 21 июня 2018
Ответ дляЛя-ля-ля
Ні,не мама і не подруга
А чоловіка мама якраз любить,як зятя)
МУСЯкомарова• 21 июня 2018
Ответ дляАнонимус Я
Ніколи не обговорює
Знаю з інших джерел
Ніколи не обговорює
Знаю з інших джерел
Я своє сексуальне життя і шлюб теж ні з ким не обговорюю. Інші джерела звідки знають - додумують?
Так і що це дає. Якщо в нього не вдалий шлюб,то це дає вам дозвіл ноги розтавляти і цілуватись з чужим чоловіком? Чекайте в гості куму з мороженою куркою.