Марафетчица• 25 июня 2018
Ерозія ШМ?
Ситуація така що була давно ерозія , ніяк не турбувала, препаратами не виліковувалась.На флору всі можливі аналізи здавала, нічого не виявлено.Але незначний лейкоцитоз був.Призначали антибіотики, не допомагало.Була в багатьох різних лікарів і лабораторіях.
Остання лікар запропонувала просануватись і зробити лазерну коагуляцію.
Я погодилась.
Було це в лютому.Місяць були виділення
Потім все ок і тут почалось що перед кожними місячними по 5-6 днів мазні і після також.
Тяне живіт -ніколи такого не було.
В понеділок була в лікаря сказала що патології немає, є ще ділянки які загоюються.Заключенн здорова.Приписала антибактеріальні свічки і знову почалась мазня і водянисті виділення, сьогодні проснулась в калюжі прозорій.Низ живота ниє.
В кого як проходив цей поцес?
Думаю може піти ще до когось на консультацію.?
Чи це в мене в межах норми.?
Просто вже 4 місяці...
Я погодилась.
Було це в лютому.Місяць були виділення
Тяне живіт -ніколи такого не було.
В кого як проходив цей поцес?
Чи це в мене в межах норми.?
Просто вже 4 місяці...
Синди Кроуфорд• 25 июня 2018
4 місяці - це вже задовго. Схоже, що вона вам ’лапшу на вуха вішає’. Сходіть до іншого лікаря.
Вообще не факт• 25 июня 2018
я лечила эрозию.
месяц были выделения. все.
потом месячные как обычно, без особенностей.
месяц были выделения. все.
Миллениалка• 25 июня 2018
я робила кріодеструкцію ще в 2004р. Приблизно 2 тижні були прозорі виділення, але без болю і мазні. Пройшли місячні і все.
Курочка-чубаточка• 25 июня 2018
Ответ дляМиллениалка
Ви народжували до і після процедури? Питаю, бо мені теж не виходить ніяк вилікувати ерозію, але ще не народжувала. Хвилююсь чи не буде потім проблем...
Моль Молливна• 25 июня 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я лечила эрозию лазером через два года после первых родов. До родов не советовали, наблюдали. Через пять лет после прижигания родила второго, сама, правда врачи в роддоме спросили не лечила ли я шейку.
Курочка-чубаточка• 25 июня 2018
Ответ дляМоль Молливна
Дякую за выдповыдь.
Миллениалка• 25 июня 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
так, я першу дитину народила в 2002, потім в 2004 була кріодеструкція і пологи в 2009 і 2011. Проблем при 2 і 3 вагітностях і пологах абсолютно ніяких не було.
Курочка-чубаточка• 25 июня 2018
Ответ дляМиллениалка
Дякую за відповідь.