ДА да да• 02 июля 2018

Є тут такі дівчата хто самотужки справився з страхом їхати дальше свого дому?(((

Я завжди!!!! любила далеко їздити ,за кордоном була багато разів і в інших містах по Україні,9 років в декреті,зрозуміло що з 3-ма дітьми нерви зберегти нереально.Деколи пю заспокійливе на травах,Магне В6.А цього року від зими появився страх їхати далеко від дому((((Навіть як їдемо з дітьми в обласний центр бо там багато розвиваючих і відпочинкрвих комплексів для дітей,то в мене постійно думки що зараз мені стане погано і я про ніщо не думаю тільки як пошвидше повернутись додому(сиджу як нежива поки діти розважаються-крутиться голова,сильне серцебиття).Знаю що всі писатимуть про візит до психіатра і т.д.Була в невропатолога -виписав заспокійливе на травах і АД найменша доза Міасеру 1табл. тільки на ніч.Звичайно що предуже!!!! хочу позбавитись цього стану .Цікавить чи було таке в когось ,як поборили це і чи реально позбутись не приймаючи АД.Чи все таке поприймати АД і пройде?Дякую наперед за поради хто відгукнеться)))
Ну ниче се• 02 июля 2018
нет,я мобильна. для этого сдала на права и чувствую себя прекрасно и свободна с двумя детьми,конечно по маршруткам не тащилась бы с двумя никуда...желание сразу бы отпало ...

Муроводчица• 02 июля 2018
Нет такого и в мыслях. Много летаю с 2 детьми.
Бентливуман• 02 июля 2018
Никогда такого не было. Всегда путешествоваои везде, а когда родился ребенок ещё больше начали. Первый раз с ним в Крым поехали, когда сыну 3 месяца исполнилось. Год на Кавказе отмечали, два в Турции. До 3-х объездили всю Европу...
вкусносися• 02 июля 2018
Є такі дівчата...постійні панічні атаки...страх, що щось станеться...зрозуміла, що проблема в моїй голові...намагаюсь взяти себе в руки...а ще, як це страшно не звучить, інколи п´ю антидепресанти. Лікар-невролог грамотно пояснила для чого їх пити...всі за і проти
вареный_look• 02 июля 2018
Ну как бы лет 5 последних есть такое, но все равно езжу. Беру с собой массу таблеток. Было время за ребенком в садик иду - минут 15 нужно - взяла корвалмент, мобилку и деньги - а вдруг мне станет плохо? Просто после того как мне в Египте стало плохо и я в буквальном смысле даже не могла открыть глаза - состояние полуобморока и муж метался не мог ничего сделать - боюсь страшно. Чтобы вызвать там врача он потратил минут 15, дозвонился - говорят берите такси и приезжайте. Ага, а голову поднять не могу, какое такси??? Вообщем, впервый раз в жизни скакнуло очень высокое давление, откачивали... Наверное с возрастом возникают такие страхи, хотя я лягушка-путешественница и объездила много и Украину, Европу...
Мотористка• 02 июля 2018
Я, даже тему создавала пару дней назад. Много ездила, а после рождения ребенка не могу
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ длявкусносися
От і в мене деколи і атаки і страхи,якось себе контролювала і відходило а з цим ніяк справитись не можу,бо зразу від того стану головокружіння ,сильне серцебиття.Може справді попити АД і не мучитись бо дивлюсь що не справляюсь(((
автор ДА да да • 02 июля 2018
Може це на фоні постійних недосипань (9років в декреті ,3є дітей,постійно годувала довго на ГВ ,спала по пару годин вночі,вдень нереально було поспати.З трьома вагітностями токсикози по 5 місяців,як зараз пригадаю,неможу зрощуміти як це все витерпіла))))) і нервів(((((
автор ДА да да • 02 июля 2018

Муроводчица• 02 июля 2018
Ответ дляЩас ухожу
Пейте АД и делайте выводы.
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ длявкусносися
А від АД не ходите сонні вдень,бо цього побічного ефекту і боюсь бо треба бути активною з дітьми?)))))
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ дляМуроводчица
Пейте АД и делайте выводы.
Від АД буде краще?вони притуплять ці ’тупі ’ думки?)
вкусносися• 02 июля 2018
Ні...сонливості ніякої...головне настрой...вірити в те, що все буде добре...інакше ніяк. І ще допомагає постійна зайнятість, не залишатись наодинці зі своїми думками. Мені 41. Страдаю цим з 26...якраз після народження дитини накрило. Знайдіть хорошого невролога. Іноді бесіда з ним допомагає.
Шкала Радости• 02 июля 2018
Это про меня((если совсем не справляетесь, пейте АД, за это время хоть немного восстановитесь, но это не панацея, я все это проходила-диагноз-тревожное расстройство с приступами паники. АД пропивала несколько раз, но таблетки только сглаживают симптомы, нужно глубже копать, прорабатывать с психологом, у меня так и не получилось докопаться, я все таки думаю, что организм просто дает сбой на фоне пережитых стрессов.. В прошлом году весь отдых с семьёй жила в ожидании, что станет плохо, в поезде уже кричать хотела :’Помогите! Умираю! ’Я очень жалею, что такое случилось со мной, сочувствую Вам и желаю победы!!
вкусносися• 02 июля 2018
Вибачте за нік...це Порадниця підібрала
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ длявкусносися
Дуже дякую вам,тоже почались ПА і страхи після народження першої дитини.Здоровячка вам
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ дляШкала Радости
Дякую
Наташа-4066• 02 июля 2018
А ще я частково обстежилась...МРТ... доплер...деякі узі...щоб самій собі довести...ПРОБЛЕМА В МОЇЙ ГОЛОВІ..
Шкала Радости• 02 июля 2018
Еще очень важна физическая нагрузка, в меру, особенно для позвоночника, у меня проблемы в шейном отделе, ну и, конечно работать над собой, больше времени для себя, хобби и т. д.

автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ длявкусносися
Вибачте за нік...це Порадниця підібрала
Нічо
Шкала Радости• 02 июля 2018
Ответ длявкусносися
Вибачте за нік...це Порадниця підібрала
Наташа-4066• 02 июля 2018
І Вам здоров´ячка...
Муроводчица• 02 июля 2018
Ответ дляЩас ухожу
Может быть Вам остановиться и подумать о себе? Что Вы должны себе, а не детям? Вы явно молодая женщина, а описываете себя как смесь доильного и развлекательного аппарата. Дошли до приёма АД.
Здоровая и счастливая мать это ключ к здоровым и счастливым детям.
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ дляНаташа-4066
В мене також добрі аналізи,УЗІ,МРТ ,повністю здорова і розумію що в моїй голові,поборола не один страх але цей то капєц повний,я в шоці(((
Шкала Радости• 02 июля 2018
Даже у психолога представляла, что я дерево) и оно сломалось в то время, когда этот ужас начался и че теперь с этим делать
Шкала Радости• 02 июля 2018
Ответ дляМуроводчица
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ дляМуроводчица
Знаю це сама і стараюсь бути здоровою і життєрадісною мамою,і ці всі -нерви і виснаження які в собі тримала і тримаю тепер дають такі результати((((
автор ДА да да • 02 июля 2018
Ответ дляШкала Радости
І я така(((
Наташа-4066• 02 июля 2018
Ой, дівчатка, хто цим не страждає, ніколи не зрозуміє, що це таке...серцебиття, головокружіння, паніки, часте дихання...постійний викид адреналіну...
Шкала Радости• 02 июля 2018
Ответ дляНаташа-4066
Вот это точно, не понять тем, кто через это не прошел