iren5850• 04 июля 2018

Оцініть maclaren!що не так?

Доброго вечора!дівчата підкажіть будь-ласка, що не так??!виставила на продаж, на олх коляску макларен хт, по нормальній ціні(моя суб´єктивна думка?) ніхто не телефонує (((може фото не такі, прокоментуйте будь ласка!! Буду дуже вдячна за об´єктивність!)
matyakaslova• 04 июля 2018
Не поверите ! У меня в идеале Коляска . За 3300 тоже не звонят . Так у моей ещё куча прибамбасов ( дождевик, бампер, подстаканник)

Ваша цена ?

автор iren5850 • 04 июля 2018
2500!я вивчала ціни і поставила нижче середньої) а тепер думаю продавати чи ні(((вона в ідеалі, все працює!
Агафья• 04 июля 2018
может, более контрастные фото? на фото она выглядит выгоревшей.
Басина• 04 июля 2018
Фон не ’продажный’, тень от дерева портит впечатление. Коляска на фото выглядит изрядно поношеной.
автор iren5850 • 04 июля 2018
Дякую) це мені і чоловік також сказав, я просто в сонячну погоду фотографувала (завтра перероблю!)
Агафья• 04 июля 2018
Ответ дляiren5850
на зеленой травке. А то кажется, что ее хранили где-то в сыром грязном гараже или служебном помещении (фон).
vikahma09• 04 июля 2018
Нда,жизнь колясочку потрепала изрядно)
Агафья• 04 июля 2018
Ответ дляvikahma09
Нда,жизнь колясочку потрепала изрядно)
мне кажется, что просто фото неудачные. Это лучшие прогулки.
Басина• 04 июля 2018
Ответ дляАгафья
И колеса влажной тряпкой протрите - сухие на фото выглядят хуже, чем на самом деле.

Басина• 04 июля 2018
Ответ дляiren5850
Вечером на газончике фотогоафируйте. Мои на солнце на фото выглядели выгоревшими, блеклыми. В жизни - насыщеные цвета.
автор iren5850 • 04 июля 2018
Дякую ще раз) фон завра ж змінимо, разом з фото) люблю кідстаф, за те що дівчата обов´язково прокоментують)
Агафья• 04 июля 2018
Ответ дляiren5850
с доброй порцией ’здоровой критики’
автор iren5850 • 04 июля 2018
Я просто новенька в продажі дитячих речей (((так приємно, що є небайдужі люди)))
Soufit• 04 июля 2018
Ответ дляiren5850
Низкая цена тоже отпугивает. Думают, что или убитая, или кидалово.
vitusia• 04 июля 2018
Коляска откатала минимум троих детей Такой козырек с пленкой у макларенов был больше чем 3 года назад На олх макларенов 400 колясок Выбор большой и за 2500 можно купить модель поновее Так что думаю проблематично будет продать
viktoria795777• 04 июля 2018
Ответ дляiren5850

Я продаю Inglesina...ну честно сравнивая с Вашей раза в 5 внешний вид лучше...Но, оцениваю честно....и пишу честно...почти 3,5 года каталась - 1300 грн (шасси в идеале 5+, верх подвыгорел 3,5 )....
LuckVick• 04 июля 2018
Ответ дляiren5850
Фото невдалі, знається вигорівшою
Bestseller1• 04 июля 2018
На фото візок виглядає убитим.
Mary-S• 04 июля 2018
ну видно же, что колеса ’пошли домиком’.

автор iren5850 • 04 июля 2018
Ответ дляvitusia
Доброго вечора!Ця коляска дійчно 2013 року!Сестра відкатала, якщо можна це назвати, одну племінницю!!!!(яка в 1,5 роки взагалі не захотіла сидіти в колясці!!!!!витримала 2 переліти і все!!У мене особисто максі козі мила, макларен вона віддала зі словами, щоб я продала і купила малечі велосипедик, бо в них невдалий((так що Ваші припущення про трьох дітей, залишаться припущеннями!коляску не по рокам судять!але дякую за Вашу думку-це підтверджує, що фото переробити потрібно)
автор iren5850 • 04 июля 2018
Ответ дляviktoria795777

це різні бренди, то я їх не буду порівнювати!У макларенів це проблема ручки і колеса, вони м’які, це великий +, але і швидко втрачають товарний вигляд-це -!І бажаю Вам якнайшвидше продати свою колясочку-від щирого серця-правда)