Три тижні тому орієнтовно купила в продавця дит босоніжки б/у, але писала, що стан ідеальний.До слова, купила їх , бо доця дуже хотіла "золоті", нарядні, маєм ще 2 пари-одні в пісочницю, одні бігаєм+на до гумаки.От я найшла отакі золоті в продавалці, в ід стані за 150грн(замінник, не шкіра), поторгувалася за 130 їх купила.Прийшли вони, все о,к, як заявлено.Але після 4-х разів як мала їх взула у ДВОХ БОСОНІЖКАХ ПРАКТИЧНО ОДНОЧАСНО відклеялася основа взаді від п"ятки до середини.Уточню, що це нарядні босоніжки, ми їх взували на вихід-не в болото, цемент і т.п.Там просто всередині все якесь рихле, розлізається ніби-можливо вони довго лежали, не знаю...Я не пропоную вернути їх назад-пропоную лише, щоб продавець за свій рахунок заклеїв їх(тобто я занесу в майстерню, щоб підклеїли то, може ще кілька разів взує), так як річ , яку вона продала неякісна-тобто це не забиті носки, подряпини і тп, а функціональність босоніжок..Фото додаю...
п.с. продавцю написала-пише, що це мої проблеми, бо босоніжки тепер наші)
В мене десь півроку тому була схожа ситуація на олх, де продавцем була я.Продала мокасіни дорослі(колись собі купила, але були трохи великуваті), кілька раз взула і так вони лежали.Після продажі десь через тиждень -півтора мені жінка написала і прислала фото, щозамінник, з якого вони зроблені відкарлубився по всіх мокасінах-я без проблем відразу повернула 80грн, ,за які їх продала, тепер от думаю, мо дура, не тре було...
Ответ дляshaslivie
Автор, вы покупаете вещь б.у. за 130 грн, через 3 недели начинаете еще претензии и пожелания о какой-то оплате за ношеный вами товар продавцу... Вы вообще не правы.
власне тут йдеться про те, що ми їх одразу не носили...може якби зразу вдягли кілька днів підряд, то воно б відразу вилізло...
Ответ дляк.Буланова
Носили- не носили это уже Ваше дело. Факт остается фактом.
Да и Вы должны понимать, что качественный товар за 130 грн не купишь, даже б.у.
Ответ дляshaslivie
чому, я наші суперфіти продала за 150, їх ще носити-носити.Просто коли сама відносишся до людей порядно, то очікуєш такого і від інших.Але справді, то вже мої проблеми((
Ответ дляк.Буланова
Так а в чем непорядочность продавца??? Я вам написала выше пример, с любой парой обуви может такое произойти, тут даже дело не в цене...
Kristal2013• 06 июля 2018
Если каждый будет требовать компенсацию за бу товар, то проще отнести к мусорнику и забыть.
valleriya14• 06 июля 2018
так ремонт этих босоног будет столько сколько вы за них заплатили) автор, это бу босоножки, претензии предьявляете через 3 недели после покупки...какой еще ремонт должен оплачивать вам продавец? у меня, кстати, была ситуация, когда у абсолютно новых босоножек после 1-й же прогулки полностью рассыпалась подошва, просто в пыль...видно хранили где-то не так как надо) выкинула и все) а вы про бу
Ответ дляamvroziya
БожЫ, да заклейте их сами каким нибудь супер клеем или моментом, да пусть дите во дворе играет. Их даже в ремонт нести... не того...
Они уже просто честно своё отслужили. Имхо
вони зовні дуже гарні і середина шкіряна, зараз додам фото ще, просто отака штука...
_ХАТШЕПСУТ_• 06 июля 2018
залейте их каким то клеем резиновым для обуви и ещё пару раз оденете
и забудьте вы те сандали
valleriya14• 06 июля 2018
Ответ дляк.Буланова
от фотоїх
вам посоветовали выше, если не можете расстаться с ними, купите супер клей, да и приклейте сами подошву)
Ответ дляк.Буланова
дякую за пораду, мені не в грошах справа, ми маєм 2 пари інші в чому ходити.Просто не люблю, коли отакі ситуації стаються, почуваю себе обдуреною..Темку закрию.дякую всім за те, що роз’яснили.
я вам больше скажу.есть у меня кроссы для бега в мастерской клеила ,тоже вот так подошва отходила.хватает на месяц.клеила их раза 3 .потом плюнула купила супер клей ,год бегаю)