alibi5• 06 июля 2018

Дівчата, розсудіть ситуацію з продавцем, можливо я не права, але...

Три тижні тому орієнтовно купила в продавця дит босоніжки б/у, але писала, що стан ідеальний.До слова, купила їх , бо доця дуже хотіла "золоті", нарядні, маєм ще 2 пари-одні в пісочницю, одні бігаєм+на до гумаки.От я найшла отакі золоті в продавалці, в ід стані за 150грн(замінник, не шкіра), поторгувалася за 130 їх купила.Прийшли вони, все о,к, як заявлено.Але після 4-х разів як мала їх взула у ДВОХ БОСОНІЖКАХ ПРАКТИЧНО ОДНОЧАСНО відклеялася основа взаді від п"ятки до середини.Уточню, що це нарядні босоніжки, ми їх взували на вихід-не в болото, цемент і т.п.Там просто всередині все якесь рихле, розлізається ніби-можливо вони довго лежали, не знаю...Я не пропоную вернути їх назад-пропоную лише, щоб продавець за свій рахунок заклеїв їх(тобто я занесу в майстерню, щоб підклеїли то, може ще кілька разів взує), так як річ , яку вона продала неякісна-тобто це не забиті носки, подряпини і тп, а функціональність босоніжок..Фото додаю...

п.с. продавцю написала-пише, що це мої проблеми, бо босоніжки тепер наші)
amvroziya• 06 июля 2018
Ответ дляк.Буланова
дякую, так і зроблю, просто я дуже ’впечетлительна’так сказати, настрій зіпсований на весь день((
Из-за отклеенной подошвы на босоножках?)
Та тю на вас.. Пусть это будет самой большой трагедией в вашей жизни =))))

автор alibi5 • 06 июля 2018
Ответ для7vip
я вам больше скажу.есть у меня кроссы для бега в мастерской клеила ,тоже вот так подошва отходила.хватает на месяц.клеила их раза 3 .потом плюнула купила супер клей ,год бегаю)
я діткам(у мене двоє) майже все взуття купую фірмове, у малої вузенька ніжка, то нам ідеально підходять суперфіти, ми їх носим з року в рік.А це просто доця хотіла золоті-на вихід, під пляттячко.Ну я думаю-взуєм за літо раз 10, то чого буду тратитися на нові, а от так-скупий платить двічі, це мені урок)
Елена1265• 06 июля 2018
Я думаю, что продавец перед продажей клеем их залил и вам продал. Что ониизначально такие были. А вообще сходите в Киеве в магазин ’Конфискат’ и такие босоножки можно купить новые за эту сумму
_ХАТШЕПСУТ_• 06 июля 2018
Ответ дляк.Буланова
я вас понимаю, но это такая мелочь в жизни
б/у оно и в африке б/у
не расстраивайтесь
Komachka• 06 июля 2018
Так получилось, что именно у вас им пришел конец. Так бывает. Возьмёшь вещь у кого-то, и именно у меня что-то придёт в негодность. Продавец, скорее всего, не виновата. Это риск.
Nata liaa• 06 июля 2018
Ответ дляк.Буланова
дякую за пораду, мені не в грошах справа, ми маєм 2 пари інші в чому ходити.Просто не люблю, коли отакі ситуації стаються, почуваю себе обдуреною..Темку закрию.дякую всім за те, що роз’яснили.
Автор,Вы странная. Дело не в порядочности или Не порядочности продавца,А просто спустя 3 недели предъявлять претензии к продавцу б/у обуви из кожзама...
Это выше моего понимания,как и остальных отписавшихся....