Аноним_1464• 08 июля 2018

Хочу чего то соленого ...чего?

Чего бы вы купили и съели из солененького?)))
man_darinka• 08 июля 2018
только что ела, еще и муж пристроился рядом))
черный хлеб, сверху масло слив и сверху кусочек помидора. все посолить по вкусу))))нас бывает пробивает на такой вот бутер)))
а так бы вкусных яблок моченых......
Наращиваю_Интелект_Дорого• 08 июля 2018
бочковых солененьких огурчиков, квашенной капустки
Стильная штучка• 08 июля 2018
Рыбки). Хорошей солёно-сушёной рыбки)). Или икры красной). Только выходить влом да и соленое на ночь..
Пластилин_Колец• 08 июля 2018
+100
Веснушка• 08 июля 2018
кимчи с огурцов
Веснушка• 08 июля 2018
Ответ дляСтильная штучка
в мене вдома бички, пеленгас в ще така доооовга (дуде смачна)з Генічеська
Plazma84• 08 июля 2018
фисташки, соленые огурцы, селедка (или скумбрия копченая), фета, брынза
Пушистый Пельмень• 08 июля 2018
У нас сегодня будет пиво с таранкой и бычками.
ТелаЧьи нежноСти• 08 июля 2018
Чипсы
Русалка на ветвях• 08 июля 2018
Шаурма)только домашняя)
Чудо-Рыба-кит• 08 июля 2018
хамон
колбаса сырокопченая
паутинка морская (вяленый кальмар)
Сам себе Петросян• 08 июля 2018
Ответ дляПушистый Пельмень
Ботулизма не боитесь?
Веснушка• 08 июля 2018
Ответ дляСам себе Петросян
Ботулизма не боитесь?
чого б це, якщо риба виловлена та вялена на відкритому повітрі...
цитата:
Профілактика харчового ботулізму ускладнена в зв´язку з широким розповсюдженням бактерій ботуліна в природі і його стійкістю до несприятливих умов навколишнього середовища.

Перед вживанням продукти, зокрема гриби, на які припадає 70% усіх випадків інфікування хворобою, необхідно прогріти при температурі 120°C 30 хв.
Копчена риба,ковбасні вироби та сало повинні зберігатися при температурі не вище 10°C
У випадку виникнення підозри в недотриманні магазином чи торговцем на ринку відповідної температури зберігання риби та ковбасних виробів, краще взагалі нічого не купувати в цьому місці.
Фрукти та овочі повинні бути свіжими, а також ретельно очищатися від пилу і бруду. Перезрілі та зіпсовані продукти використовувати до вживання не бажано.