Любавишна• 10 июля 2018
Біцилін після скарлатини... пройшов місяць. допоможіть, підкажіть
були сьогодні в кардіолога, після узд серця рекомендували додаткову консультацію( регуртація мітральна незначна).хворіли скарлатиною на початку червня. пропили антибіотик 10 днів. сьогодні тільки здали ревмопроби, мазок з зіву, та антибіотикограму. Зробили кардіограму все норм. і лікар сьогодні ж назначила Біцилін, але це антибіотк, чому не дочекатися ревмопроб? для чого його зараз колоти?
може хто стикався підкажіть
КинДза• 10 июля 2018
мне как-то назначили бицилин -не понравились мои анализы, укололи и еще нужно было два раза. я забила - не колола. Но я потом почитала, что он очень сильный и побоялась больше колоть.
просто пересдала ревмопробу - все чисто.
Любавишна
• 10 июля 2018
Ответ дляКинДза
так справа в тому, що немає ще аналізів
КинДза• 10 июля 2018
Ответ дляЛюбавишна
так справа в тому, що немає ще аналізів
я бы подождала. Ваше право.
Любавишна
• 10 июля 2018
Ответ дляКинДза
я бы подождала. Ваше право.
я майбуцть дочекаюсь ревмопроб, і тоді піду до ще одного, ну якось дивно заплатити сьогодні 200 грн на антибіотикограму немає результату, а мені назначають. дурдом