Ms. Любмая жена• 21 июля 2018
Чим керується людина міняючи віру та хрещення?
Перебуваю в легкому шоці.. Тривалий час не була в рідних краях, приїхавши почула новину, що дві мої подруги дитинства приймають нове хрещення. Більше року як подались в якусь там релігійну течію, декілька місяців проходили підготовку, і ось завтра у них "найважливіший день у житті". Ну як так? Що в людей в голові? Хіба в православній вірі таке можливо? А як тепер з хрещеними?(моя мама хрестила одну з них) з похресниками? Типу уже все , не рахуються? Одним словом- шок
Яичница с беконом• 21 июля 2018
Ответ дляСеточка
Мені, в принципі, байдуже, я взагалі ходжу в костел. Не розумію тільки навіщо щось комусь нав´язувати?! Ходити по вулиці з папірцями і виглядом, що їм відомі всі таємниці Всесвіту... Вірити і просити прощення потрібно тихо, на одинці з Тим до кого звертаєшся, а не влаштовувати показуху
сектанти якісь?
Вам телефонограмма• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
ну с формальной точки зрения да)
Тому я не буду критикувати православну церкву)
Мені близька по всьому греко-католицька, а Бог один і він в душі)
Яичница с беконом• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
чем например? ну красивее у них все устроено, это да. А там правда такие кабинки как в кино для исповеди? и правда вот так можно все рассказывать?
В греко-католицкой - нет, там как у православных почти что все, лавочки правда есть.
То у римо-католиков кабинки.
Я такое• 21 июля 2018
Ответ дляДетские_Будут?
І що? Вас забули попредити? Я ось перестала вірити в (нашу) церкву, не ходжу, не моюсь, вірю лише у бога як вищу силу, виший розум, вірю у наявність душі. А святі, Ісус і ще довгий список імен для мене казка.. це моє право. Свою думку тримайте при собі. Сильно не шокуйтесь
А чому не миєтесь?
Вам телефонограмма• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
не, так вы мне на вопросы то ответьте, мне ж интересно. хотя бы про кабинки и исповедь)
на ці ваши питання може відповісти гугл) Прикладіть зусилля, а можна просто скопіювати тут і загуглити)
Ответ дляЯичница с беконом
То у римо-католиков кабинки.
вот блин, а я думала как в кино будет)
так у нас в Украине те которые католики то в основнов греко-католики? а римо-католики то заграничные католики?
понавидумують ото
Ms. Любмая жена
• 21 июля 2018
Ответ дляНуПогоди!
А что плохого в том чтобы пройти осознано таинство крещения?
Та яке там ’Таїнство’, показуха не більше. Якщо зробила вибір для себе, то на який .. щось нав´язувати іншим? Ще рік тому одна з ним була запеклою прихильницею української церкви, і так швидко змінила пріорітети? А що буде ще за рік? Наступне ’таїнство’.. Сумно. До таких змін роками потрібно йти, с не галопом, щоб більше людей побачило та почуло
Вам телефонограмма• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
нахиба мне гугл когда тут настоящая Вы есть)
для ваших питань гугл самоє оно) О, серільчик гляньте - молодой папа наприклад, там знайдете відповіді на ваші питання.
Ms. Любмая жена
• 21 июля 2018
Ответ дляЯичница с беконом
сектанти якісь?
А хз.. не встигла вникнути що вони там ’сповідують ’
nightwoman• 21 июля 2018
Ну вот по-хорошему, вероисповедание необходимо выбирать в сознательном возрасте и отвечать за свой выбор. в этом есть логика и есть объяснение сложившейся ситуации
Подумывающая• 21 июля 2018
Ответ дляСеточка
Мене та мою сім´ю в наказовій формі запросили. Я маю прийти вранці на їх ’зліт ’ і отримати дозвіл на присутність, бо їм важливо, щоб близькі та знайомі приймали участь
Если вы православная, вам там делать нечего.
Помылитесь о их вразумлении и спасении, но туда не ходите.
Лама_мама• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
а в костеле платок не надо?
Не знаю, но никто не выгнал ни разу и замечание не сделал.
Ms. Любмая жена
• 21 июля 2018
Ответ дляir.zhuck
Авторе, щось ви забуваєте!
Адже сам Іісус народився евреєм і був в дитинстві введений в еврейство по всім обрядам. А в 33 роки повністю змінив віру і (як по вашому - перехрестився)!!!
І всім наказував його підтримувати!
Потрібно свідомо прийти до Бога!
І всім наказував його підтримувати!
Потрібно свідомо прийти до Бога!
Ото ж бо! Свідомо!!! Тут не той випадок.. Одне діло поклик душі, а тут ’сліпо за стадом’, як зомбі: дивна посмішка і фразочки на кшталт ’мені показали справжій світ’, ’ти не бачиш того, що тепер дано бачити мені’, ’там мене прийняли з моїми проблемами і я маю бути вдячна за це’ і т.д.
Аноним_1473• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
а в костеле платок не надо?
Представьте себе- не объязательно...И даже в джинсах можно
Яичница с беконом• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
вот блин, а я думала как в кино будет)
понавидумують ото
у нас и те и те но больше греко
Аноним_1473• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
Есть там кабинки,есть.Идите спокойно и рассказывайте все свои грехи,если таковы есть.
Аноним_1473• 21 июля 2018
Ответ длязавитушка
я в шоке)
Почему? Мир меняется.Это понимают даже церковники...Это в православии все ни-ни да не-не,во многом на страхе...Тут довольно лояльно)
НуПогоди!• 21 июля 2018
Ответ дляСеточка
Автор, вы мало похожи на верующего человека. Одно осуждение. Кто вам дал право осуждать других. Это их выбор. Ваше право принимать в этом участие или нет. А исповедуя христианство в протестантской церкви, там принято нести Благую весть людям. Навязать то, чего вы не приемлемые вам все равно не смогут.
Ответ дляСеточка
Хто ви така, щоб знати свідомо зроблений вибір чи ні. Хто ви така, щоб так ображати людину і порівнювати її з зомбі!
Ви задали всі настанови Іісуса! Ви не показуєте в цих словах жодної християнської моралі!