АдеКВАтная• 24 июля 2018
Фото для тех, кто собрался в Бердянск
Были на выходных, вчера приехали. Нет слов. Жаль, фото не передаёт жуткий запах!!!
Умею мерить лучше всех• 25 июля 2018
Ответ дляУси-пуськи
Ага. Этот сразу по всему городу. Что значит, не то море?
море одно, пляжи разные.
Море одно, но это залив. И уборку на пляжах тоже по разному проводят. На слободку ездили в мае и людей не было и была такая же грязь! Хотя и территория детских лагерей. Была просто в шоке! И проехались на лиски и очень удивились что такого не было! Хотя , сейчас очень много людей ! Коса открытое море. Такого нужно постараться чтобы найти . Чтобы нормально доехать люди садятся на конечной или вызывают такси
Разведка Маша• 25 июля 2018
Ответ дляБусурманша
где это? Как сказку описываете какую-то. В Алуште людей мало! Подружка на неделе с Севастополя приехала. Ездила к подружке детства, так фотки все смотрела - пусто, людей нет. Говорю, как остров необитаемый какой-то. Говорит, находила время, столы люди в кадр не попадали. Фотки супер, конечно. Природа шикарная. Но людей очень мало. Я же помню ещё,
Как было в Крыму до оккупации. кажлый год ездили. Людей масса была, сплошной поток везде. Сейчас единичные туристы, ну и местные.
так пишут те,кто там не был))))))
подружка,кума,брат , сват были и т.д. по тексту
Семена рукколы• 25 июля 2018
Ответ дляБусурманша
Я была в самом начале июня, людей было много как для начала летнего сезона. Понятно, что на фоне людей не фоткалась, просто не люблю такие фото, вибирала красивые безлюдные виды. И нашлись такие как Вы которые судя по фото, решили что в Крыму ’единичные туристы и местные’. Так вот, Вы сначала своими глазами посмотрите, а потом будете сказки сочинять.
Юпитерная• 25 июля 2018
Ответ дляБусурманша
Севастополь, Казачья и Голубая бухта. Ни проехать, ни пройти, на пляже яблоку негде упасть. Родители живут здесь уже 15 лет, частный дом на берегу возле мемориала 35-й береговой батареи. Раньше у нас здесь тишина стояла, если с десяток машин за день по улице проедут - уже событие. А сейчас 2,3 часа ночи - под окнами шум, гам, компании шастают, машины (!!) туда сюда до самого утра:((( Поворот на бухту Казачью вообще можно по 40 минут проезжать:((( В городе дикие пробки, те маршруты, на которые раньше требовалось 10-15 минут, сейчас по часу иной раз занимают. И номера - вся география, от Владивостока до Калининграда, плюс наших (донецкие и луганские не в счет) прилично. В этом году появились и белорусы, и даже Азербайджан с Арменией. Да что там, уже четырежды видела, так сказать, ’евробляхи’. В магазинах какие-то безумные толпы, на кассах очереди, на парковках места с трудом ищем. Устаю от толп здесь больше, чем дома в Киеве.
Юпитерная• 25 июля 2018
Ответ дляРазведка Маша
так пишут те,кто там не был))))))
Фото из моего окна прямо сейчас (даже на фоне советчицы). Я в Севастополе. Ночью был ливень, на улице прохладно, не солнечно и очень сыро. Но на пляже даже сейчас есть люди.
Юпитерная• 25 июля 2018
Ответ дляРазведка Маша
так пишут те,кто там не был))))))
Если вам не верится, могу как-нибудь выложить фото стоянки возле Голубой бухты или пляжа в хорошую погоду.
Подметайло• 25 июля 2018
Ответ дляGalina_vinsport
Автор, вот поэтому не нужно ездить в болото, т.е. залив.. езжайте на косу.. там открытое море и этой гадости нет
Автор ясно написала- она специально ездит в это болото
Блондинка в Законе• 25 июля 2018
Ответ длячерная мамба
10 дней в центре,ул.Итальянская,без питания 450 в сутки на троих, я и 11 + 6 летка .Потом переехали на ул. Франка,на 4 дня продлили отпуск, по ближе к Верховой, но все равно на маршрутке ездили.
Маршрутка (20) 6 грн. за одного, дети до 7 лет бесплатно, такси с пляжа на пляж 8 грн.
Остановки в 30 метрах от жилья.
А такси как вызывали?Если можно номер
Анонимушка• 25 июля 2018
Ответ дляМинерАлочка
Боаво)))
О, яка краса! Одна сказала гидку нецензурщину вкупі з хамством, інша - невміло так поаплодувала)) Дівчатка, ви знайшли один одного, достеменно!)) Можна нескромне питаннячко: як вам живеться з таким IQ?
Запароленое одеяло• 25 июля 2018
Ответ дляЮпитерная
не могу понять, когда смотрю вебкамеры- где же люди, они специально от камер разбегаются?
знакомые в мирном живут, говорят свободно у них. в городах люди есть, но это вообще не сопоставимо с тем, что было раньше.
_ХАТШЕПСУТ_• 25 июля 2018
Ответ дляИдууу--уууу блин
почему? Из Киева в Крым маршрутки ходят
потому что
очнь много причин
черная мамба• 25 июля 2018
Ответ дляБлондинка в Законе
А такси как вызывали?Если можно номер
Такси по городу полно.И на пляже.
Желтый Бубон• 25 июля 2018
Ответ дляУси-пуськи
Куда именно ездили? Там много людей? На машине?
маршруткой № 20 ( 6 грн)
Летчица• 25 июля 2018
Ответ дляАнонимушка
Так.
От філолог і сидіть у школі та навчайте розуму дітей.
Я своє відучилась і ваші зауваження я маю десь.
Летчица• 25 июля 2018
Ответ дляАнонимушка
’Даються взнаки’, ’ російською’) Ви де мешкаєте, якщо не таємниця? До слова, Ви моє питання стосовно емоцій ’тактовно’ проігнорували)) То як, блаженствували та раювали на анексованій території?
Ага і блаженствувала і раювала.
Мешкаю в Україні.
Пупс• 25 июля 2018
Ответ дляЮпитерная
Чего ржу, от Владивостока, гыгыгы, вы представляете сколько бедным владивостокцам, или как их там, ехать в Крым???? Да и на фиг им ваш Крым, у них свое море)))
Да и Калиниграду Крым тоже особо не интересен. Афтор не гоните, ну правда, ну зачем????? Ну прям толпы, ага.
Пупс• 25 июля 2018
Ответ дляЮпитерная
Да, на фото прям толы яблоку негде упасть)
Анонимушка• 25 июля 2018
Ответ дляЛетчица
А філологи мають апріорі ’сидіти у школі та навчати розуму дітей’? Щонайменше, дивна логіка!))))) Вас в школі не навчили головного: мати громадянську позицію. Бути Громадянином своєї країни, а не безхребетною амебою...якій абсолютно пофіг де раювати, хоч на Колимі, де були страчені мільйони...
Всього лиш невеличка контекстна нотатка для таких, як Ви: в Криму є 2-а санаторія для спинальних хворих - людей з ураженнями спинного мозку ( в Саках), з унікальними за своєю дієвістю та цілющістю грязями. Ці воістину життєдайні санаторії для таких людей були побудовані УКРАЇНОЮ, оснащені надпотужною реабілітаційною, лікувальною базою, безбар’єрним середовищем, відповідним мед. персоналом тощо. Собівартість цього курорту - мільйони зелених, які щорічно вкладала в їхній розвиток Україна. В них безкоштовно, за соціальними держ. путівками (вартість яких надвичайно шалена та була банально фінансово непід’ємна для інваліда ), лікувалися сотні тисяч інвалідів-візочників з усієї України, деяких, навіть попри невтішні прогнози, вдавалося ставити на ноги...я бачила ті сльози радості, коли це відбувалося, це словами не висловиш... Для більшості українських візочників це був шанс не лише ефективно пролікуватися, але й за рік-два (!) вийти в світ з 4-х стін: поспілкуватися в теплій, дружній компанії друзяк ’за нещастям’, порозважатися в інфраструктурі, створеній тією ж Україною...Та ось прийшов такий собі брутальний, смердючий гопник-рецедивіст, з умовною маско-панчохою на пиці, та цинічно та, зрештою, звично, як для нього, вкрав/віджав/ привласнив собі чуже, те, що належило чужій, суверенній країні, недоторкане апріорі, те, що було нею зведене, побудоване, те, де отримували свою, можливо, останню надію сотні тисяч людей, прикутих до інвалідного візка, часто зневірених та згаслих...Отак прийшов - і вкрав, все. І тепер в цих санаторіях лікуються-відпочивають мАаасквічі (за оплаченими Мордором путівками), їм там класно та добре, в українських облаштованих санаторіях, ну так, ну так...
А що наші українські громадяни, з тяжкою інвалідізацією, що роками там оздоровлювалися за держ.кошт та ставали на ноги, запитаєте ви? А вони на задвірках, ці люди, в них ВКРАВ це право Мордор. Вкрав, розумієте?! Є ще один-єдиний, відповідно облаштований санаторій для таких ось людей в Слов’янську, але дієвість сакських грязей - унікальна...та й який, власне, шанс мають тепер туди потрапити ті, ті сотні тисяч, для котрих таке ось лікуванння було ’світлом наприкінці тунелю’?!
...А Ви й далі блаженствуйте, раюйте та насолоджуйтесь на анексованій гопником території Вашої країни, не соромтесь...
Пупс• 25 июля 2018
Ответ дляАнонимушка
Поддерживаю вас.
Юпитерная• 25 июля 2018
Ответ дляСеменна Семеныч
Не демонстрируйте свою глупость:) сравнили Балтику и побережье Приморского края с Черным, ха-ха:)) а про расстояние я вам так скажу - чуть раньше в этом году ездили на машине в Болгарию, где встретили автомобилистов из Хабаровска. А на фото парковка возле пляжа Голубая бухта в 10 утра. Разъехаться двум машинам невозможно.
Запароленое одеяло• 25 июля 2018
Ответ дляАнонимушка

Летчица• 25 июля 2018
Ответ дляАнонимушка
Вам не лінь було це простирадло штопати? Ви були в цих санаторіях? Та вони з часів ссср ні ремонту ні нової меблі не бачили.
Свої претензії будь ласка в АП пишіть, а саме до тих хто в 14р. свою територію просто злили. Бачила все на власні очі.
А я не соромлюсь, і буду раювати і блаженствувати.
Бо я відчула таку ’допомогу’ від нашої влади, після анексії, що не знаю з якого боку її притулити. І свою позицію змінила кардинально, в знаєте, ні краплі не шкодую.
Пупс• 25 июля 2018
Ответ дляЮпитерная
Вы понимаете, я жила в Калининграде, ага, так вот люди там слегка другие, ну как вам вежлива сказать, ну это не совсем Рашка, там люди в Европу часто ездят в связи с географическим расположением. Может я и глупа, вам виднее, но в Крым из Калининграда они не ездят, ну вот не хотят, чего-то им Турцию подавай, ИСпанию и тп.
Искренне рада за вашу Казачью и Голубую бухту. НО, лично я, ради отдыха, в жизни не поеду в Крым. Но вот не поеду, ну нечего нем там делать в той стране чьи солдаты убивают наших сограждан, в той стране где за идею садят в тюрьму.
У меня брат живет в Крыму, к нему поеду, но просто на отдых, чтобы полюбоваться обилием номерных знаков со всей пид....рашки, увы, не поеду.
А вам, неглупая вы наша, желаю прекрасного отдыха!
Анонимушка• 25 июля 2018
Ответ дляЛетчица
Ні, не лінь, написання зайняло аж раптом 5-ть хв. мого вільного часу)) Так, я оздоровлювалася в цих санаторіях - і в санаторії ім. Бурденко, і в військовому клінічному санаторії ім. Пирогова. Уявляєте, практично щорічно, тому цілком та абсолютно в курсі того, про що писала)) Безкоштовно, іноді за власний кошт, вартість якого ’затягувала’ на 2-х тижневий відпочинок в Египті, але воно того вартувало. І навіть Бурденко, що значно програвав за комфортністю військовому, постійно вдосконалювався та ремонтувався, не треба оцих совкових брудних інсинуацій. Так, не 5-ти зірковий отель, визнаю, але люди з ОФМ їхали туди заради дієвого, ефективного лікування та особливої атмосфери, що там панувала. Вони їхали в український (!) курорт, що давав їм надію, розумієте?
В момент окупації українського Криму у нас де-юре та, власне, де-факто НЕ було АП ( про що Ви, власне?), та й така собі імпотенція тодішніх ’виконувачів обов’язків’ аж ніяк НЕ заперечує факт брутальної, цинічної анексії території суверенної держави Мордором, факт військового вторгнення, факт військової інтервенції на територію України, факт ’почерку’ типового гопника-злодія. Гопника, якому всі договори, що він підписував до того, цілковито ’до ламочки’, бо він банальний гопник. Все.
Знаєте, я давно не сподіваюсь на владу, чи на якісь його гаразди, хоч могла б це робити як людина з особливими потребами. Могла б і мала. Але я чітко відокремлюю два абсолютно, діаметрально різні поняття - влада і держава (країна). І так, перепрошую за патетику, я люблю свою країну, знаю її культуру, традиції, історію й те, скільки вірних синів та доньок полягло з Мордором за її Незалежність, за її Суверенність. І щупальця цього Мордору не відпускають такий ласий шматок ще й досі. Приклад - окупація українського Криму та інтервенція на Донбасі.
І ще: якщо Вам так кайфово в анексованому Криму, то навіщо себе морально мучити в ненависній Україні, я не розумію? Жити треба там де кайфово, з отим самим ’раювати, блаженствувати і насолоджуватись’, якщо докори сумління не допікають до голого нерва. Отаке, власне)