Стриптизерка• 25 июля 2018

Потрібна порада працівника виконавчої служби (аліменти)

Відправила поштою в інше місто судовий наказ і заяву. Він в цьому місті проживає. але не прописаний. Чи можуть повернути? В який термін відкривають провадження і чи видно по ід. коду місце роботи і зарплату?
завитушка• 25 июля 2018
5. Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей.

завитушка• 25 июля 2018
4. Виконавчий документ повертається стягувачу органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем без прийняття до виконання протягом трьох робочих днів з дня його пред’явлення, якщо:
10) виконавчий документ пред’явлено не за місцем виконання або не за підвідомчістю.
автор Стриптизерка • 25 июля 2018
Ответ длязавитушка
Дякую. Ви працівник виконавчої?
завитушка• 25 июля 2018
Ответ дляСтриптизерка
Дякую. Ви працівник виконавчої?
не
автор Стриптизерка • 25 июля 2018
Зателефонувала туди, сказали працівник канцелярії у відпустці, всі листи лежать, буде з понеділка((
завитушка• 25 июля 2018
Ответ дляСтриптизерка
так а он там работает или как? вы написали что оправляете по месту работы?
автор Стриптизерка • 25 июля 2018
Ответ длязавитушка
Я відправила по місцю проживання боржника (на адресу нової дружини). Відправила в ДВС того міста, попередньо порадившись у ДВС у своєму місті і у місті його прописки.
автор Стриптизерка • 25 июля 2018
Ответ длязавитушка
Де він працює і чи працює офіційно я незнаю
завитушка• 25 июля 2018
Ответ дляСтриптизерка
ну х/з, х/з, формально то он там не находится

автор Стриптизерка • 25 июля 2018
Ответ длязавитушка
Так от за це і переживаю, звонила в місто де він прописаний (обл. центр), сказали якщо вам потрібна не відписка що його тут немає, то нам не шліть, шліть туди де проживає. Теж саме сказали і у нас в ДВС.
Нетутешня• 25 июля 2018
Вы можете написать ’по месту жительства’. Но я бы выбирала бы тот город, где средняя зп по региону больше. Если платить не станет, хоть долг нормальный насчитают.
автор Стриптизерка • 25 июля 2018
Ответ дляНетутешня
Я не знаю как считают зарплату по региону. В данном случае это одна область, соседние города, обл.центр и райцентр.
Нетутешня• 25 июля 2018
В моем случае это Киев или Киевская область https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/