Умный хвост• 01 августа 2018

Ідентифікаційний код з помилкою.

Мені майже 40 і я нещодавно дізналася, що мені видали ідентифікаційний код з помилкою. Про це мене повідомила податкова.
Нежданчик такий.
Перших п´ять цифр коду якось співвідносяться з датою народження, решта із статтю і ще якоюсь інформацією про Вас.
Раджу перевірити свій код на правильність. Зайдіть за посиланням, введіть дату свого народження і має видати перших п´ять цифр Вашого коду, якщо видає інші цифри, значить Ваш код з помилкою.

http://yurradnik.com.ua/perevirka-identifikatsiyno...
Не буду• 01 августа 2018
У мея все правильно

Снегопадка• 01 августа 2018
мы это в школе где-то в 8-9-м классах на информатике делали в MS Exel по формуле)
ну первые 5 погоды не сделают, если ошибка. нужно тогда все цифры проверять ))
Малая Налегке• 01 августа 2018
Все гуд
Аноним_1452• 01 августа 2018
Первые пять чисел означают сколько прошло дней с 01.01.1900 года до вашего дня рождения.
Nadik21• 01 августа 2018
такая проза. У меня вообще два кода было, пока не пришла к ним не попросила что-то удалить. Цифры были вообще разные почему-то,