Нещодавно купили індукційну поверхню Електролюкс.
Користуюсь, все подобається, але - нагрівається сама склокерамічна поверхня. Читаю, скрізь пишуть, що нагрівається посуд, в якому готують, а поверхня має бути холодною і безпечною для дітей. А у мене не так. Знімаю каструлю з борщем і з´ являється позначка H( хот, тобто гаряче) навпроти комфорки. Це нормально?
Як у вас?
AnnamamaLva• 14 августа 2018
Автор, а что вас удивляет? если горячую кастрюлю поставить на стол то он нагреется. Так же и плита. Она нагревается от кастрюли горячей...