Безпринципная• 21 августа 2018
де в Броварах, зробити аналізи дитині?
В Броварах не давно, дитина йде в садочок, які аналізи потрібно зробити, в поліклініку обов´язково треба йти чи можна зразу в лабораторію? Яку лабораторію порадите ?живемо на Незалежності .садок" золота рибка"
Мечты сбываются• 21 августа 2018
Здорова Родина (вулиця Гагаріна); Укрлаб (вулиця Шевченко); Сінево (вул Незалежності) - це лабораторії, графіки роботи та контакти є в інтернеті; спитайте в садочку, що треба; але для державного - аналіз крові, аналіз калу на яйцегліст та аскариди (це кал у коробочці та мазок, лаборант чи педіатр вам розкаже, як правильно зібрати); разом з аналізами у садок подається карта з медоглядом (у дільничного педіатра береться направлення, та у держ поліклініці безкоштовно проходити спеціалістів); є платний варіант медогляду - це ви берете ваші готові аналізи та звертаєтеся до Кабінет сімейного лікаря (вул Шевченко, контакти є в інтернеті) медогляд державного зразка - 500 грн (там є всі спеціалісти, як у держполіклініці)
Безпринципная
• 21 августа 2018
Ответ дляМечты сбываются
Дякую