Очень добрый аноним• 21 августа 2018
Девочки-умнички, посоветуйте кремообразные тени
Девочки-умнички, посоветуйте кремообразные тени для карих глаз, повседневные, чтобы не очень "блещили". И желательно по разумной цене (до 200 грн) Заранее спасибо всем, кто ответит !
ВЫВсеВрете• 22 августа 2018
Але вам буде потрібна компанія, щоб набрати на безкоштовну доставку. У них блистячі теж є.
Мені дуже подобаються ці тіні, купувала у них розсипчасті теж, розчарована, а ці дуже вдалі.
Очень добрый аноним
• 22 августа 2018
Ответ дляВЫВсеВрете
Спасибо большое !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Очень добрый аноним
• 22 августа 2018
Ответ дляВЫВсеВрете
Только это компактные тени, а я хотела кремообразные...
ВЫВсеВрете• 22 августа 2018
Ответ дляОчень добрый аноним
Це якраз кремові, вони як масло, дуже приємна текстура. Можливо вам не так лінк відкрився. Це серія Супер шок, вдтінки оберіть матові або сатинові.
Я маю один матовий, один сатин і один дуохром. Останнім не задоволена, блискітки осипаються і не особливо дуохромлять. Матовий у мене рожевий, сатиновий сірий, я їх дуже люблю!
Подивіться наприклад тут, на головному фото видно, що це не пресовані