Баксы_сдам• 22 августа 2018

Питання про взуття.їдемо з дитиною в клініку

Що в дитини,що у мене є лише резинові,типу пінка,шльопанці-в баню їх взуваєм. А чи можна брати таке взуття,чи все ж таки купити нові,нормальні.мені як би пофіг на думку інших,але думаю,що потрібно обновити все ж. Ніколи не страждала думкою про те,як на те взуття будут дивитись,але.Шльопанці не затаскані,нормальні на вигляд,але дуже дешеві
автор Баксы_сдам • 22 августа 2018
Чи все ж таки не позоритись,та купити нормальні?

Борода• 22 августа 2018
Навпаки, з точки зору гігієни ваше взуття іднальне. А не текстильне.
к.Буланова• 22 августа 2018
Не нужно морочить голову, если клиника не супер мега. После больницы Вам захочется эти тапочки вымыть, поэтому такие в самый раз.
автор Баксы_сдам • 22 августа 2018
Ответ дляк.Буланова
Судячи з ціни,не рядова клініка,хоча в ціну закладені багато обстежень і т.ін.2,5 євро за 10 днів,там багато іноземців .дякую за відповідь
автор Баксы_сдам • 22 августа 2018
Ответ дляк.Буланова
автор Баксы_сдам • 22 августа 2018
Ответ дляБорода
дякую
Капризуля• 22 августа 2018
Нормально. И в душ можно в них же. Потом до палаты дошли, легли спать, до утра такие шлепки высохнут.

автор Баксы_сдам • 22 августа 2018
Ответ дляКапризуля
от таке взуття для мене самий оптимальний варіант,на мою думку.
кружкаЭсмарха• 22 августа 2018
Тапки должны быть как для душа. Чистые и этого хватит. Кому какое дело. Это же просто тапки.
автор Баксы_сдам • 22 августа 2018
Ответ длякружкаЭсмарха
Дякую)
Не раскрытый парашют• 22 августа 2018
я тож за резиновые, или кроксы, врачи сейчас многие в кроксах ходят. только не ветнамки, чтоб можно было носки одевать)