Катюша8888• 01 сентября 2018
Кинули на деньги можно по номеру карты найти человека или по номеру телефона
Виктория 2013• 02 сентября 2018
Бесполезно,. Меня 2 раза кидали Теперь пользуюсь только наложенным платежом.
Rolovskaya• 18 сентября 2018
Збережіть в контакти телефону його номер. Подивіться по вайбері, в фейсбуці є опція знайти друзів за контактами телефону. Я так свого знайшла, вже навіть його всі дані в кіберполіцію написала, поки тихо. Але надія вмирає останньою.