Аноним_1466• 09 сентября 2018
Фото на загран дитині
Порадьте фотоательє в Києві ( чи фотографа дитячого), де зможуть зфотографувати дитину 3 років (яка не любить фотографуватись) на загран паспорт.
Аноним_1466
• 09 сентября 2018
Ответ дляЗашла на 5минут
ми в підрозділі ДМС фотографували дитину при оформлені паспорту
В нас так не вийде, там же черга - конвеєр. Її можна прямо зфотографувати тільки на руках, а якщо посадити саму - буде дивитись в мою сторону. Знаю, що можна принести фото дитини і оформити без неї. Шукаю фотографа ,який вміє працювати з дітьми
Ответ дляАноним_1466
Сядьте навпроти дитини і хай дивиться на Вас рівненько
В мене теж такий ,фотограф дуже шустрий ), клацнув за 3 секунди )
Аноним_1466
• 09 сентября 2018
Ответ дляhrushyk
ідея