19 сентября 2018

Дородова допомога тим хто стояв на біржі

Ситуація: жінка, після офіційного скорочення ( За власним бажанням) стала на біржу тільки через півтора року. Родити в жовтні, а біржі видали дородових 500 грн допомоги. Родити в кінці жовтня. Підскажіть будьласка закон чи статтю де можна почитати про сумму данних виплат. Дякую.
Тихомандражная 19 сентября 2018
а что,мало?
Тепличная 19 сентября 2018
Офіційне скороченння і за власним бажанням, то різні речі
Ламборджини 19 сентября 2018
Вы определитесь, было ли сокращение ( п.1 мт.40 кзот) или собстаенное желание( ст.38 кзот).
Может, это часть пособия по безоаботице, которое зависит от страхового стажа, предыдушей офиц. щарплаты и статьи увольнения.
В обшем, вопросы надо задавать своему инспектору в ЦЗ. Двух одинаковых ситуаций не бывает