Асталависта бэйби• 25 сентября 2018
Чем занятся в Карпатах вечером или после похода в горы?
Планируем ехать в Карпаты в конце октября на один день. Хотим подняться на Говерлу, переночевать и утром назад. Но не знаю, какую программу после обеда придумать. Что посоветуете?
Катастрофа• 25 сентября 2018
Ну, зараз в горах вже сніг передають, буде холодно. А якщо все-таки надумаєте піднятись, то на самій Говерлі ніхто не ночує, поки ви дійдете до місця ночівлі, розкладете палатки, розпалите вогнище, вам дуже захочеться вже спати, або просто залізти в спальник. Максимум розваг, які ви зможете, це співати пісні біля вогнища. Це я вам, як турист з 12 річним стажем походів в гори кажу
Прячусь от Всех• 25 сентября 2018
Після сходження на Говерлу вам більше нічим не захочеться займатися))) чан хіба що.
Асталависта бэйби
• 25 сентября 2018
Ответ дляКатастрофа
та ми не в палатках будемо ночувати, а в готелі
Асталависта бэйби
• 25 сентября 2018
Ответ дляПрячусь от Всех
ну я і про нього подумала, але шось нічого знайти не можу
Прячусь от Всех• 25 сентября 2018
Ответ дляАсталависта бэйби
На місці підкажуть.
Пуки-куки• 25 сентября 2018
Ответ дляСхема сыра
Сексом!
яким сексом....?
після сходження на говерлу чоловічок шпілитись точно не захоче
Творю чудеса• 25 сентября 2018
У вас поход займет почти день. И вряд ли потом захочется еще каких-то развлечений.