Христина Ді• 28 сентября 2018

Дитині 5 місяців смокче палець

Дитина місяць назад почала смоктати палець, від атаки сильний рвотний рефлекс. А я переживаю чи не почнуть рости зуби горизонтально і чи не буде з пальцем до школи іти)))
life-2v• 29 сентября 2018
У меня тоже так было. Свекровь говорила, надо отучить , некрасиво. И я как то взбунтовалась. Но потом увидела немколько раз вполне взрослых деток с пальцем во рту и здесь тоже почитала , как до школы палец сосали. И поняла , что таки лна была права. Это привычка и лучше ее не запускать. Я сразу как видела, вынимала палец и заменяла грудью, или водичкой или бубликом. Так привычка быстро прошла.

anna_2014• 29 сентября 2018
а что уже в школу на следующий год идете? вы не опечатались? 5 мес или лет?))))
LaNo4KA2402• 29 сентября 2018
У сина в садочку була дівчинка, яка смоктала пальці. Бцло їй більше 4 років. Те ще видовище.
Я б намагалась відучити.
keyri• 29 сентября 2018
В 5 місяців це не проблема і з зубами все буде нормально. Відчіпіться від дитини, то вік такий.
Dzvina_Dzvinochok• 29 сентября 2018
Моя смоктала з місяця до трьох років 2 пальці. Вказівний та середній. Що ми тільки не робили. Соску ні в яку. І мазала і пластиром на ніч замотувала. Скільки мотків його пішло. Перестала в 3 роки, коли в роті вискочив афтозний стоматит. Ми сказали що це від того що пальчики смокче. Її боліло, і вона боялась потім так і перестала. Переживала що в школі смоктати буде.
avicber• 29 сентября 2018
Ответ дляlife-2v
+++ аналогично, увидела - убрала палец изо рта, по возможности что-то в руку дала. За месяц отучился.