ZaRaZa• 29 сентября 2018

Ви теж робите усе, як скаже чоловік?

Я вже трохи вважаю себе не зовсім нормальною. В мене є дві подруги, стосунки з ними дуже добрі, але я не розумію їх поведінки. У однієї чоловік захотів щоб вона з білявки перефарбувалась у темну. Вона так зробила. Потім він захотів, щоб бровки зробила, вона пішла на татуаж. Зараз хоче схуднути, бо він сказав, що товста. Хоча сам більше 100 важить. Друга подруга після роботи щодня прибирає и готує багато страв, бо чоловік любить, щоб усе було гаряче та свіже. Вона спати лягає після 12, бо спочатку готує, потім прибирає.
Начебто, яка мені різниця, але ж мені жалко, да і дзвонять, росказують, часто плачуть. І ось у чому основне питання, коли я кажу, що мені здається, що таке відношення до них трохи не правильне, вони кажуть, що це я не люблю свого чоловіка, то не роблю так, як він хоче.
Ні, я також готую, роблю всілякі приємності, але наприклад не перефарбоюсь, не зроблю брови чорні, якщо вважаю, що мені не йде.
Ви теж такі? Мені просто цікаво, яких людей більше. Хто усе робить, як скаже чоловік, чи ні?
Може так і правильно, щоб добре усе було, треба робити, як коханий каже
А вот недавно• 29 сентября 2018
НЕТ. У нас ”демократия”, с преобладанием тирании, с моей стороны

NataliRai• 29 сентября 2018
Если мужчина что-то меняет в своей женщине - он её неё любит.
Мой муж при любом весе, при любом макияже меня любит.
Только нравится больше натуральность, да и я особо не крашусь, не моё это.
Вот и всё.
Дюймовочка• 29 сентября 2018
Нет, я имею свое мнение и свои принципы. Я независима и самостоятельная личность
Блoшка-матрешка• 29 сентября 2018
Ні, звичайно. Все в міру має бути.
Леплю из пластилина• 29 сентября 2018
У меня все наоборот хочу сиси - развод, хочу губы - развод. Наверное, если и волосы покрашу - развод я брюнетка от природы, все чёрное - волосы, брови, глаза, ресницы. За это и полюбил, что натуральная, брюнеток любит))
МояХатаСкраю• 29 сентября 2018
Ответ дляЛеплю из пластилина
і правильно, від тих штучних вже тошнить, навіть порно з натуральними цицьками шукаю.
Миззери• 29 сентября 2018
Мужа слушаю, его мнение, но во первых не факт что так сделаю
Во вторых он адекватный.
А подруги Ваши сами кайфуют от такой жертвенности которую в итоге никто никогда не оценит.
Я бы прислушалась разве что у похудению , со стороны и правда виднее
Миззери• 29 сентября 2018
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ага, у меня такой же, за пластику разводом угрожал
Морковна• 29 сентября 2018
Я бы на вашем месте тоже удивилась...

А потом муж скажет что-то странное и она сделает

А от недосыпания и переутомления сляжет, а муж найдет другую

Та ну ее такую ’семью’

вареный_look• 29 сентября 2018
делала, пока он не сказал, что ему скучно стало со мной, теперь делаю так как хочу я, теперь ему весело
Птица Говоруша• 29 сентября 2018
Это такие мужья у них- хотят чтобы жена наконец «дотягивала» до уровня любовницы)))
ozuenko• 29 сентября 2018
как жаль Ваших подруг.... тут так много девочек ублажают через нехочу, делают разные ’приятности’ интимные через нехочу... улыбаются мужу при этом, а сюда приходят плакать. Вопрос за что же Вы себя так не цените??????
Меня не звали• 29 сентября 2018
Автор, сами знаете ответ на свой пост.
aksinja_kot• 29 сентября 2018
за 4 роки шлюбу не почула жодної претензії чи побажання щодо модифікації своєї зовнішності, так само і якщо є якісь побажання, то висловлюються у вигляді нормального прохання, з огляду на мої можливості на той момент. а описане Вами нагадує мені якесь нікчемне циркове існування.
ozuenko• 29 сентября 2018
Ответ дляaksinja_kot
100%
Нашли в капусте• 29 сентября 2018
Нет. У нас, как папа сказал, так по-маминому и будет.
Леплю из пластилина• 29 сентября 2018
Ответ дляМояХатаСкраю
Рекламама• 29 сентября 2018
Да , ну их слушать. Мне его вкус не всегда нравится, правильнее сказать, вообще не ноавится) Он любит чтоб на мне была одежда в обтяжку и волосы побелей. А я люблю и в обтяжку и свободные вещи, да и блондинки это вчерашний день, я ушла от этого цвета и у меня балаяж, уже давно) А вот моя подруга, ради нового кавалера с брюнетки стала яркой блондой, ну как по мне, то выглядит как тетка с таким цветом, потеряла свою индивидуальность и яркость.
Бутербродница• 29 сентября 2018
Ответ дляNataliRai
Вот и всё.
Это абсолютно верно. А выготавливать после работы до пол ночи выше моего понимания. Я даже когда не работала пару лет так не выготавливала.

Цвиринь• 29 сентября 2018
шеф -повару претензии:)
муж очень мягкий человек , 3 десяток лет живет с моими чудачествами
КондуктЕр тролейбуса• 29 сентября 2018
Ну, можу іноді. Настільки, наскільки цього вистачить для очищення моєї совісті. Він же утримує мене, дитину. Щоб потім мене не винуватили, що це я позбавила дитину засобів до існування через лінощі абощо. Стільки злобної маячні повторюється навколо, стільки дурних стереотипів. Наприклад, в суперечці заявив мені, що мені треба схуднути на 10 кг. Я вважаю, що це неправомірна, ненормальна вимога. Але перевиховувати чоловіка мені вже набридло, та й йому це якось туго йде... тож легше сісти на дієту. І - профіт! - тепер це питання - не моя моральна дилема, а цілком на совісті чоловіка. Нехай тепер пояснює сам собі, або, там, у віддаленій перспективі, апостолу Петрові перед райською брамою, чому йому не треба, на його думку, горіти в пеклі.
Ну, і по ходу, як трапляються вдалі формулювання про економічне і психологічне насильство, то зачитую потроху, ненав´язливо, ’а чи знаєте ви, що...’Ну, або прямим текстом кажу свої припущення, через що чоловік може мати такі бажання, щоб вдома в нього сидів хтось голодний і затюканий. Раптом людині просто клепки не вистачає, чи погляду на себе збоку...
Катастрофа• 29 сентября 2018
я делаю как я хочу, и муж тоже делает как я хочу) правда я его брови не прошу красить, и вообще автор я с вами как почитаю темы хочу обрезать длинные волосы но муж против так и тошно становится от таких вот баб, позорище за теми штанами себя потеряли уже