ПлюшкамиБалуюсь• 01 октября 2018

Шукаю людину з сертифікатом ISO

Дівчата,

шукаю людину для одноразової роботи з сертифікатом ISO 9001, ISO 14001 або OHSAS 18001, що признається системами реєстрації IRCA або RABQSA. Може є хтось тут такий...
Всім дякую!
miwaka_• 01 октября 2018
Вам их нужно оформить?

автор ПлюшкамиБалуюсь • 01 октября 2018
Ответ дляmiwaka_
Вам их нужно оформить?
Не зрозуміла, що саме маєте на увазі... Мені потріба людина з дійсним сертифікатом, що відповідає вимогам. У вас є сертифікат або знаєте когось?
Улыбчик• 01 октября 2018
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
муж занимается этим,я вам напишу чуть позже,когда приедет домой
автор ПлюшкамиБалуюсь • 01 октября 2018
Ответ дляУлыбчик
Дякую, буду вдячна! Чекаю!
Аноним_1460• 01 октября 2018
Ответ дляmiwaka_
Вам их нужно оформить?
на аид нет
человек тоже может получить сертификат ISO 9001 точно
он дает право заниматься ...
Красавица писяная• 01 октября 2018
А що треба?
автор ПлюшкамиБалуюсь • 01 октября 2018
Ответ дляКрасавица писяная
А що треба?
Ніого важкого.
Якщо у вас є сертифікат, то можем поспілкуватися не тут про деталі.

Улыбчик• 01 октября 2018
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ніого важкого.
Если вам необходим аудитор по 9001 с сертификатом ,то я дам номер мужа он является сертифицированные аудитором как по Украине так и международный
автор ПлюшкамиБалуюсь • 01 октября 2018
Ответ дляУлыбчик
Буду вдячна. Якщо є Вайбер, Скайп або електронна пошта, то було б краще (я ще 2 тижні не в Україні), а питання потрібно вирішити до кінця тижня. Контакти можете скинути мені на пошту maryana.kukhar@gmail.com
Дякую, що відгукнулись!
Улыбчик• 01 октября 2018
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дякую, що відгукнулись!
написала на почту
автор ПлюшкамиБалуюсь • 01 октября 2018
Ответ дляУлыбчик
написала на почту
Дякую!