Свезло так свезло• 05 октября 2018
Ненавиджу колишнього чоловіка
Розлучилась з чоловіком 2 місяці тому. Причин було багато - транжира, любив гулянки з друзями до ранку, останньою краплею стала коханка на роботі.
В нас є спільна дитина, тому іноді доводиться спілкуватись. Коли не спілкуємось - у мене все нормально- і настрій, і хочеться з дитиною у щось цікаве погратись, поліпити з пластиліну, почитати і т.д. Але в ті дні, коли я з ним переписуюсь чи він приходить - спочатку спілкуємось нормально, потім починається якісь підколи чи претензії дрібні з його боку. Це мене так виводить, навіть, якщо перед ним спокійна, то потім весь день на нервах. Іноді така ненависть до нього, хочеться написати йому про нього і про його фею (вони з нею вже не разом, але ще працюють на одній роботі, що мене теж бісить) купу епітетів і матів. Іноді, коли зачепить, то й пишу (((( Як мені тримати себе в руках? І куди подіти негатив?
Пополняю_Карму• 05 октября 2018
боже, да уже развелись.забудьте его. зачем вы так паритесь, переверните УЖЕ эту страницу.
Трактор Вика• 05 октября 2018
Вы слабачка!!!
Он вас троллит.а вы ведетесь!
Приняли решение-все! Относитесь к нему как к биоотцу вашего ребенка. И что он там и с кем вам должно быть до лампочки!
Он вас троллит.а вы ведетесь!
Паравозик• 05 октября 2018
Вам надо найти себе нормального мужчину, тогда ваш бывший исчезнет из ваших эмоций как кошмар страшного сна, автоматически.
Синди Кроуфорд• 05 октября 2018
автор,не волнуйтесь,это нормально))) только вот худшее наказание для вашего бывшего - игнор. думайте что хотите про него, но не говорите и не пишите ему ничего. и на лице полнейшее безразличие... вот это его заденет похлеще любых слов.
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Ответ дляchitay
Значит еще любите и простить не можете. Антоним слова любовь?
Ні, вибачити не можу. Я не уявляю як можна було проміняти час зі своєю дитиною, з сім_єю на якусь дівку
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Ответ дляСинди Кроуфорд
Як його ігнорувати? Кілька днів не спілкуємось, а потім сама шукаю причини написати. Хоча я була ініціатором розлучення, і перші місяці після того як взнала про зраду трималась краще. А тепер як тряпка(((
Синди Кроуфорд• 05 октября 2018
Ответ дляСвезло так свезло
ну вот сжать зубы и не писать и не звонить.
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Злюсь, що дитина спільна, а всі питання і проблеми вирішую я. У нього свобода. Іноді здається, ніби дитина йому й не треба. Я не уявляю, наприклад, як можна три дні не писати і не дзвонити, і не знати як вона. Хоча кілька пів року тому ще жив з нами.
Летала_НаМетле• 05 октября 2018
Автор, у меня сейчас такая ситуация, муж изменил с феей с работы, мы сейчас в процессе развода , и я его ненавижу и люблю одновременно, люблю потому что люблю, а ненавижу за то, что променял нас с ребенком на фею. Вы хоть держались сразу, а я не могу держаться вообще и написать ему хочу , и наматюкать хочу. Как держаться не знаю
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Це дуже важко((( Як я Вас розумію.
Летала_НаМетле• 05 октября 2018
Ответ дляБедная Лиза
а кто их любит, тех бывших
Вот представьте, находятся такие которые любят
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Ответ дляБедная Лиза
а кто их любит, тех бывших
Любов закінчилась(( Як себе не гризти тепер? Хочу бути абсолютно байдужою - ні любові, ні ненависті. Тільки пофігізм. І не виходить((
Бедная Лиза• 05 октября 2018
Ответ дляСвезло так свезло
а Вы делайте все, чтобы он увидел кого потерял и ни в коем случае не пытайтесь вернуть это г...но обратно
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Ответ дляБедная Лиза
Вертати не хочу. Я навіть рада, що я взнала про зраду і нарешті прийняла рішення. А то так би й жила далі і надіялась, що все наладиться. То дитина зупиняла, то страх залишитись самій. Так що я тій його ’любові’ навіть трошки вдячна))
Скользкая• 05 октября 2018
Мой девиз ’Забей, запей и съешь шоколадку’, развелись, все забудьте, живите дальше, ребенок общий но его проблемы -это Ваши проблемы, хотите наоборот, отдавайте мужу, без обид но так у 99% женщин.
Кумушка• 05 октября 2018
Ответ дляСвезло так свезло
Лишите его род. прав, и видеться не придётся, я своего лишила...
Organic• 05 октября 2018
Ответ дляСвезло так свезло
У Вас к нему внутренние претензии - это ТОЛЬКО Ваша проблема. У мужчины похоть важнее чем семья, есть мужчины ВООБЩЕ не семейные, они всегда гульки и выпивку ставят выше потребностей семьи, детей, жены. Может это Ваш вариант? Вы для семьи выбрали не подходящего мужчину и пытаетесь из него вытрясти то чем он не обладает вообще (?). Если так - наводите порядок в своей душе, не покупают утюг для варки борща, или пылесос для утюжки, не подходит мужчина для семьи - отпускайте. Не горите от ненависти и злобы - вы губите своего ребенка, особенно если у Вас мальчик!
Organic• 05 октября 2018
Ответ дляСвезло так свезло
Вы наивны! Очень! Отпустили мужчину, а мысленно хотите его вернуть
Свезло так свезло
• 05 октября 2018
Ответ дляOrganic
Як точно Ви все написали.