Шиворот Навыворот• 07 октября 2018
Гнійні пробки на мигдалинах! Як побороти?
Гнійні пробки на мигдалинах у дитини ( 5,6 р), як позбутись?
Місяць тому скаржився на біль у горлі, без температури , кашлю і соплів. сходили до лора- діагноз ангіна. Прописали АБ, полоскання, пшикалки гексаспрей, льодяники тантум верде.
Пролікувались- пробки далі є! Пішли до педіатра, сказала грибок у горлі- призначили фуцис, люголем змазувати, йодоцерином, полоскання, кандід краплі.
Що маємо- пробки є далі, горло не болить, але деколи є неприємний запах з рота.
Що робити, до кого далі? Може це тонзиліт хронічний? Дівчата, порадьте- бо лікарі м‘яко кажучи тупенькі. Одна ангіну побачила ( без температури), інша гриби.
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Горло не болить, єдине зранку запах, і сьогодні побачила пробки.
Xвостокрутелка• 07 октября 2018
Здати мазок з горла і носа.
Але це так, хронічний тонзіліт.
Пробки в лора можна помити спец шприцом, якщо дитина дасться.
Або виполіскувати дома і піднімати місцевий імунітет.
У моєї малої теж раніше були, здали мазки, кишкова паличка в горлі. Лікували десь три місяці в лора. З того часу пробок немає.
Якщо в Києві, можу лора порадити
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Ответ дляОтблеск мысли
анализы делали? или на глаз диагноз?
О, аналізи ідеальні! Лікар сказала - дивно, аналізи , як на здорову дитину
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Ответ дляXвостокрутелка
Здати мазок з горла і носа.
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
Ми у Львові
Кто крайний?• 07 октября 2018
Идите к лору. Моему ребенку специальным аппаратом вычищали, это не больно. То, что запах, это гнойные пробки, они такие....белые. Лучше к частному, у которого есть аппаратура, а то в госбольницах ...в общем, ничего хорошего.
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Ответ дляКто крайний?
Дякую!
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Ответ дляАленка 80
Грибок определили на глаз или делали посев?
О, на око звичайно! Це приватний, ,,крутий ‚‘педіатр!
Библиотекарь• 07 октября 2018
выжать сок свеклы (буряк) + сок лимона+ 1 ст.л. меда = полоскать каждые 2 часа. Пробки уйдут в кратчайшие сроки сами
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Ответ дляФрикаделька
Дякую дуже! Пам‘ятаю в дитинстві, щось подібне і мені давали.
Шиворот Навыворот
• 07 октября 2018
Ответ дляАленка 80
Ну так идите к не крутому
И сделайте для начала посев. Нужно знать что там живет
Завтра сходимо, вже дали тел. до приватного лора (
НеКонец-Света• 07 октября 2018
У моїх так же було. Дійшли до Лорінституту в Києві. Лор сказала відмінити все, здати мазок на флору з горла, Асло і С- реактивний білок. Назначила полоскати горло півтаблетки ністатину і ампула В12 на півстакана води. Виявився у нас таки кандидоз. Який вилікували саме цією болтушкою. Люголем лише спалили мигдалини. На майбутнє лор сказала люголем лише на крайній випадок.
No problems• 07 октября 2018
Сыну промывали в прошлом году. Процедур 10 надо. 2 раза болели за год после этого. А до этого ангина каждый месяц была. Полоскали еще горло чем только можно.
Ответ дляXвостокрутелка
Здати мазок з горла і носа.
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
дайте, пожалуйста, и мне контакты вашего ЛОРа
Ответ дляXвостокрутелка
Здати мазок з горла і носа.
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
Але це так, хронічний тонзіліт.
Якщо в Києві, можу лора порадити
если можно и мне контакты лора дайте пожалуйста
Я водила к ЛОРу назначил смазывать настойкой прополиса или хлорофилипта( из аптеки.А пробки вычищаю самостоятельно,при помощи длинной металл отвертки-на нее наматываю вату(на кончик) окунаю в р-р хлорофилипта или прополиса и протираю ,язык прижимаю мед.шпателем и еще -как только миндалины чистые кашель сразу проходит