Аноним_1448• 13 октября 2018

Сукня на вечірку. Фото

доброї ночі
завтра терміново потрібно купити сукню на вечірку у стилі коктейль
таке норм? )
+ червоні замшеві лодочки
або
+ чорні ботильйони на шнурку (фото)
УраганнаЯ• 13 октября 2018
что у вас за вечеринка? на крыше в Монте-Карло? Вы погоду видели? Оденьте вечернее платье, ну и покажите ботинки? Может лучше туфли и ботиночки классику.
Аноним_1507• 13 октября 2018
Ответ дляУраганнаЯ
Последнее красное платье-супер ;)
Мне лично оч. Импонирует...
автор Аноним_1448 • 14 октября 2018
Ответ длярукиЖимолости
А какая фирма платья на первом фото в теме - клетчатого? Очень красивое!
це зара
автор Аноним_1448 • 14 октября 2018
Ответ дляУраганнаЯ
а я то думаю, хто ці всі люди, що ходять як чорний ворон як тільки починається осінь і так аж до літа) не люблю чорний-червоний, дуже мало є людей, кого прикрашають ці кольори. переважно дешевлять і підкреслюють всі недоліки