Аноним_1445• 15 октября 2018
є автошколи, що вчать відразу їздити на автоматі? чи всі на механіку?
питаю чи є сенс такі шукати в себе в місті
Дама с собачкой• 15 октября 2018
Тільки в нашому маленькому місті не було такої машини в мрео. Здавала! Як і вчилася в Києві
Кокосиха• 15 октября 2018
Приходите и спрашиваете в автошколе,есть ли у них авто на автомате.У нас была одна машина матиз-автомат.
Железобетон• 15 октября 2018
Учусь в Киеве, в автошколе много машин, учат на какой хочешь - автомат или механика.
Катастрофа• 15 октября 2018
есть, конечно. Я сразу училась на автомате. У нас в автошколе были и механика, и автомат, просто в заявление при оформлении в автошколу сразу указывала автомат.