Пушистый Пельмень• 09 октября 2013
Яке зимне взуття потрібно купити? до 400 грн.
Хочу замовити взуття на іноземному сайті. Такому як 6pm. Можливо щось інше порадите.
Ношу 37 розмір.
Чи може не ризикувати і купити за тіж 350 грн шось у себе на ринку? Але ж і якості хочеться(
Була в Плато, там дешево. Але моделі якісь не зовсім(
Ношу 37 розмір.
Засомневаю• 09 октября 2013
там ничего нормального зимнего, кроме угг нет. есть из спортивных типа коламбии и т.д. смотря для какого случая вы хотите и ваши предпочтения. у меня двое сапог на высоком каблуке на зиму, кроксы и угги берпавы, на все случаи жизни
Пушистый Пельмень
• 09 октября 2013
Ответ дляЗасомневаю
ні, мені потрібна тільки одна пара. тому щось навівкласичне, на танкетці.щоб можна було вдягати на всі випадки життя.
Маруська Му• 09 октября 2013
за 50 долл зимнее в начале сезона - даже для 6пм это непростая задача
вот вам поиск с параметрами, выбор за вами
Зоркая Зорро• 09 октября 2013
Ответ дляПушистый Пельмень
гарні?
вы серьезно?
да и цена не 400 грн.))
Женщинас• 09 октября 2013
Ответ дляKanapelka
якщо шукаєте недорого, раджу польське взуття Роял, дешево, красиво (якщо пошукати :) і якісно. ось ссилку гляньте
а как цену посчитать?