Реанимация• 26 октября 2018
???Санки???
Матусі порадьте будь ласка санки для малечі, такий великий вибір не можу зрозуміти, які краще взяти. Нам зараз 1 рік.
Результат:
вже голосів:
32 (72.73%)
Ручка для батьків потрібна
8 (18.18%)
Ручка для батьків не потрібна
4 (9.09%)
Дивитися результати
Реанимация
• 26 октября 2018
Ответ дляНе куру
Є санки де ручка знімається, у нас були такі, дуже зручно.
Не прикручується, а вставляється?
Бандитка Сью• 26 октября 2018
Мені сама модель санок з ручкою не подобається, санки важкі, замість пласких полозів круглі трубки, які погано ковзають і гальмують і без того важкі санки. Далеко на них, все рівно, не їздять, тому я за легкі пластикові або алюмінієві типу як в нашому дитинстві були.
Аноним_1463• 27 октября 2018
Ручка потрібна завжди, штовхати легше, ніж тягнути, а коли дитина катається сама, то ручка витягується
Печенюшка• 27 октября 2018
У нас были на полозьях и со съемной родительской ручкой я их очень любила 4 года отложили и сломались (((
Реанимация
• 27 октября 2018
Ответ дляАноним_1463
А якщо потрібно буде в магазин зайти? Я думаю якщо санки без ручки, то в тілежку і пішов скуповуватися,
Аноним_1463• 27 октября 2018
Ответ дляРеанимация
Ручка знімається одним рухом
Sandy_cheeks• 27 октября 2018
У нас с ручкой и с двумя колёсиками,очень удобные.
У знакомой с ручкой и по центру санок 4 колеса,удобно для супермаркетов,и дороги переходить хорошо.