Плакат с автографом зимы• 04 ноября 2018
Я жодного разу не була за кордоном на відпочинку
Не знаю,яка та Турція і як в тому Єгипті. Відпочиваю в нашій Україні в Херсоні, на Арабатській стрілці,в хороших умовах за 14 000 на сімб6,а от 28000 для мене вже зібрати важко.
Миледи• 04 ноября 2018
так хочется же еще помимо хороших условий именно МОРЕ, а не грязную лужу в которой вы плещетесь
Ксерокопия ночи• 04 ноября 2018
Смотря о каких сроках речь. Я платила летом 23 тыс за 2х за 10 ночей в 5ке в Шарме, а подруга летала в феврале за 8 тыс в 4ку на неделю.
Глаголица• 04 ноября 2018
В чому суть питання? Якби хоч раз відпочила в нормальних умовах, то більше б Україну не розглядали
Без комплексов• 04 ноября 2018
Я тоже не была до своих 36. В этом году побывала в двух странах. Главное начать!
Плакат с автографом зимы
• 04 ноября 2018
Ответ дляМиледи
Але,що поробиш як не виходить
Плакат с автографом зимы
• 04 ноября 2018
Ответ дляГлаголица
Ви або не розумієте,або не хочете зрозуміти. Грошей немає на хороший відпочинок за кордоном, а моря хочеться,навіть українського.
Айпишница• 04 ноября 2018
Ответ дляБез комплексов
О, я також.
Плакат с автографом зимы
• 04 ноября 2018
Ответ дляАйболитная
И? В чем суть вопроса?
А тут є запитання?
Лепешечка• 04 ноября 2018
Ответ дляБез комплексов
Где были?
ПушАпница• 04 ноября 2018
Я тоже только раз была, в Венгрии. Мне 37
Дорого по заграницам мотаться.
очки_ннадо• 04 ноября 2018
всі так круто фукають українське море і відпочинок в Україні, такі всі багаті, і після цього тисяча тем, як прожити зиму без субсидії і з такою ціною за газ)))))
Айболитная• 04 ноября 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Успеете. Я в 40 начала ездить. Сейчас в анамнезе не так уж и много, всего 12 стран, но хочу ещё.
Айболитная• 04 ноября 2018
Ответ дляочки_ннадо
Отдых не в Украине дешевле и приятнее.
Моль Молливна• 04 ноября 2018
мне 44 и я не была и мне как то пофиг. Мужу 35 и он тоже нигде не был. Живём в Одессе, но море чаще видим проезжая по Фонтану в маршрутке, чем отдыхаем на нём либо опять таки прогулка в любое время года по трассе здоровья вдоль берега моря. Мне нравится смотреть на море,дышать воздухом морским, а загорать и плавать не моё))
Айпишница• 04 ноября 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Ми за 15000 в Турцію злітали, в класну п´ятірку, правда на 5 днів, але за приблизно таку ж ціну можна було й надовше, ми просто не могли довше. Так шо думаю діло не в ціні, а в тому, шо ви по-справжньому цього не хочете. На азові звичніше, не треба виходити з зони комфорту.
Плакат с автографом зимы
• 04 ноября 2018
Ответ дляАйболитная
Дав би Бог,бо відчуваю себе недолюдиною,всі навколо тільки те і роблять,що розмовляють про відпочинок
Глаголица• 04 ноября 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
що саме розуміти, в чому суть теми? на укр.морі навідпочивалася в студентські роки, зараз, якщо нема грошей - краще вдома посидіти
ТихоЯ• 04 ноября 2018
Ответ дляочки_ннадо
Плакат с автографом зимы
• 04 ноября 2018
Ответ дляАйпишница
Я пробувала шукати тури,в різних тур.агентів питала,але всі тільки сміялись з мене,що такої ціни немає.
Айболитная• 04 ноября 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Копите и ищите на сайтах , через airbnb жилье у собственника и сами бронируйте билеты лоукостовские.
Аноним_1503• 04 ноября 2018
Я після поїздок в Європу на море і екскурсії взагалі, Україну як відпочинок не розглядаю взагалі. Те брудне азовське і чорне море, ті не виховані свині українці. Бррррр. Аж відвернуло. Краще нікуди не поїду, ніж на наше море. Тим більше поїздом з Києва дуже довго їхати, важко для мене