Самоучка• 06 ноября 2018

у мене астенічний синдром, перевтома, нервове виснаження. звуження судин ГМ.

мені 39
з дитинства було всд, росла в нестабільних психолгічних умовах - сім’я така була, любили скандалить
останні роки було багато стресів, розлучення (пішла сама, побачила що скоро до мордобою дійде, дітей немає). і от наче все устаканилось, а я стала швидко втомлюватись, швидко розстроюватись по якимось не дуже суттєвим причинам (наприклад переді мною в супермаркеті касу закрили на переоблік, я скандалить не стала але покинула все що було на касі, сказала шо це свинство і пішла, черга мене підтримала, касирка і горе-адміністраторша намагались перенести мої покупки на іншу касу але я не могла залишитись, хотіла сказать їм що вони тупорилі, боялась шо таки скажу, пішла), плакати сходу від відео про маленький дельфінчиків тощо (а от відео трагічних дтп мене так не проймають, наприклад), погано спати
головні болі в період ПМС, судинні кризи щомісяця, ну й пішла по лікарях...
на допплері побачили початкову дисциркулярну енцефалопатію, ще знайшли сильну залізодефіцитну анемію, ну й невропатолог ставить те що в заголовку.
виписали магне В6, гліцин перед сном, залізо...
мені страшно, почитала вікі за свої діагнози. я що, психованим дебілом стану років через десять?
на роботі, взагалі на людях - цілком себе контролюю, з усіма в хороших відносинах, багато друзів... це зміниться? я стану агресивною? некерованою?
боюсь :(
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляНе обижаюсь
И пью Бифрен) 1 табл 2 раза в день
я буду після магне б6 пити, таку ж доху виписали
Аноним_1517• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
чому не вмію? довелось навчитись, навчилась і відпускати, ’закривати двері’, навчилась сходити з круга негативного мислення, автоматичних реакцій, до речі немало довелось над цим працювати
я не напружена зараз по життю, теж навчилась цьому, бо від народження була інша
тобто коли на мене виллють гарячий чай я не перевторюсь з приязної колеги на монстра що кричить ’твою мать щоб тобі повилазило’, ну ви розумієте мабуть про що я
я переживаю що ці хвороби можуть спричинити те що я змінюсь у гіршу сторону
а может стоит отпустить немного себя? ))) и на пролитый чай отреагировать эмоционально? Нормально чувствовать гнев и тревогу, нормально их проявлять. Нормально обозначить свое недовольство. Это лучше, чем копить все в себе, а потом в одиночестве плакать или чувствовать угнетение.

Кажется, что Вам бы смена обстановки помогла, и психолог. Корень Вашего плохого самочувствия, ИМХО, скорее в психологическом состоянии, чем в физическом.
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляСижу на стуле
хвороби - це як алкоголь. Хтось на підпитку агресивний, а хтось навпаки - добряк добряком. Від хвороб вилізе те, що всередині вас.
Ви просто самі постійно говорите контроль, контроль, тому мені здалося, що це має ключове значення.
я мала на увазі самоконтроль :)
для мене це важливо бо раніше була дуже емоційна, вразлива, підлітком коли діставали могла швиронуть ручку в інший кінець класу, чи дверима так грюкнуть що шибка лопнула...
сама вчилась спочатку себе контролбювати, а потім коли почитала трохи літературу відповідно - вчилась бути такою щоб не доводилось себе аж так сильно контролбвати, це вже була робота над автоматичними реакціями тощо
СирОжино пирОжино• 06 ноября 2018
Ответ дляДиверсификация
как же вы достали со своим спортом, если именно вы получаете от него удовольствие то в мире живут миллионы людей, которые его ненавидят, понимаете?
а если делать то, что ненавидишь всем своим существом, то что получится? получится именно тот эффект которого не хочешь, она станет истеричной теткой
если вам нравится тупое качание и повторение то не все любят это
и у многих вырабатывается кортизол, а не ендорфины
Ото ви скажена,ви лумаєте що люди які пашуть в спортзалі обожнюють там потіти ,вас не достали ті люди які страдають від депресії ?
Людина любить котлети нехай їсть їх нам пофік)))
Автор спитав ми відповіли Ви чого ?
Я шалунья• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
щойно пропила вітрум
що порадите таке, загальноукріплююче?
ну если только пропили, то надо сделать перерыв пока с витаминами. Я бы брала Солгар комплекс или Now food, просто наши витамины аптечные в основной массе синтетические, форма их плохо усваивается. Еще я бы пропила Гинго билобу, она улучшает кровообращение в мозгу и Омегу она сосуды укрепит. Только не все сразу, курсами.
Не обижаюсь• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
жесть...я теж чергу відстояла і оппа, вони надумались перерахувати касу...
я напевне не поверталась би
не вмію, точніше боюсь втягуватись у скандали
мені простіше розвернутись і піти, і постаратись забути ситуацію щоб не рефлексувати на неї
І я така, а потім подумала, коли вийшла, що це принизливо і вони так будуть й далі робити. Якби знала, що на мене гиркати буде вся черга, то може й не повернулася б. Але то вже була остання крапля). Сподіваюся ту касиршу наказали зарплатнею
Не обижаюсь• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
Магне мені не допомагає. Я всю вагітність пропила, так, наче вітамінки. А Біфрен зараз пью коли відчуваю, що серце колотитися починає, руки вже трусяться, то пора. Підступає нервове збудження(
Дніпрянка• 06 ноября 2018
Нейровітан попийте або аналог, це вітаміни групи В. По перше, буває в12-залежна анемія, а по друге, я отримала вражаючий заспокійливий ефект, навіть не очікувала.
Петя-петушок• 06 ноября 2018
Сестра. Я знаю на практике, все может быть хорошо. Да, голова болит, руки в стресм ситуациях дрожат и еще некоторые физ неприятности. Но, можнои нужно жить нормально. Настроиться что все будет ОК, пить витамины по 2 месяца курсами 2 раза в год, делать себе приятности полюбить себя. Психолог хорошо помогает справиться
Петя-петушок• 06 ноября 2018
Ответ дляЯ шалунья
Посоветуйте омегу плиз
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляАноним_1517

напевне, так )) буду думати в цьому напрямку
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляЯ шалунья
спасибі, записую, мабуть омегу зараз підключу, а гінкго і вітаміні пізніше.
лікар наче нормальна, поговорю з нею.
якраз залізо від солгар зараз п’ю, здається підійшло.

автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляНе обижаюсь
сподіваюсь! Ви молодець.
мені одного разу довелось касу зупинити, мені не додали здачі 150 грн але це було в 2010 році. теж добрі люди чуть не з’їли...правда була моя, коли зняли касу виявилось - мені дійсно не додали.
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляНе обижаюсь
а я спати краще почала після 2 тиж магне... на кожного все таки дуже по різному діє.
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляДніпрянка
так, у мене з б12 теж є проблема, недостаток. дякую!
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляПетя-петушок
спасибо!

я читаю комменты и немного успокаиваюсь, раз не я одна с этим живу значит не все так стремно. если у других получается держаться то я тоже смогу.
автор Самоучка • 06 ноября 2018
Ответ дляПетя-петушок
головную боль уже научилась на подступах отлавливать, и пораньше стараюсь останавливать, а то если разойдется то на двое суток может...
а руки да, дрожат, и еще ноги уже после стресса пожламываются, а было такое что и не могла стоять полдня...
Не обижаюсь• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
Може в мене більш нервовий стан))). На мене вже і гліцин не діє, перейшла на біфрен. Так що, якщо вам допомагає Магне В6, то у вас все добре. Трохи заспокоїтесь і буде взагалі супер
Не обижаюсь• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
сподіваюсь! Ви молодець.
Капець Так, наші люди часом дивують. Самі ж можуть опинитися в подібній ситуації, але не підтримають ніколи. По деяким постам на Порадниці це дуже відчувається. Не треба на них звертати уваги, а треба діяти. Хай гарчать
Петя-петушок• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
Держитесь будете знать себя, когда что принять, не нервничать и тд и жизнь пойдет свом чередом. Жизнь одна, люди с инвалидностью вон медали завоевывают и мотивирующие тренинги проводят, куда уж нам, сдаваться! Держитесь!
Петя-петушок• 06 ноября 2018
Ответ дляСамоучка
спасибо!

Главное, поймите, что Вы обычный чел, ведь у каждого какой то гемор в жизни имеется. Вы обычная, как все, а не уникально больной безнадежный чел.
Как все, но по своему