s4aste2016• 12 ноября 2018

Демар Snow Mar нужна помощь в выборе размера

Девочки, чьи малыши носили эти дутики, подскажите:
у дочки ножка худенькая, длина стопы 13,7 см, небольшой подьем, какой размер выбрать 22-23 или 24-25
В экко носим 22 но ноги очень мерзнут(
Спасибо за ответы.
может у кого-то подобный размер ножки, какой вы брали и как они в носке?
Воздух в банке• 12 ноября 2018
Доброго вечора! Вам потрібно 24-25!у 22-23 устілка загалом 14 см, а ще зима попереду! Вони теплі, але ходити в них моїй малечі не дуже зручно, хоча з чим порівнювати -міряли BG, термо - то взагалі жах (((замовила елефантен , будемо пробувати!))) ні, то повернемося до Демарів -в цій ціновій категорії, вони, на мою думку, найкращі))

Голодаю• 12 ноября 2018
в другой модели демаров в 22-23 размере я намеряла 14,3см. Мне кажется что 24-25 будут огромными, тем более что эта модель для ножки с высоким подъемом, вам прийдется очень сильно затягивать шнурки
Eterna_TM• 12 ноября 2018
24-25 моя дочь носит этой зимой. У нее ножка 16см.
Воздух в банке• 12 ноября 2018
Я тільки що, переміряла дві точно такі моделі демарів, у 22-23 устілка -14.2, у 24-25-15.2 см!!! Тому як дитина з ногою 16 см-може носити таку модель 24-25, для мене загадка)))
автор s4aste2016 • 13 ноября 2018
дякую усім. я просто вже не знаю, може ще на якусь модель подивитися з демарів? ми ще й пальці можемо піджати при взуванні, то треба такі щоб легко одягалися. завтра піду шукати може десь наміряю, бо боюсь замовити, а виявляться величезними