Прочитала в газеті в рубриці "анекдоти".
Приходить чоловік додому, відчиняє двері... На нього кидається голодний кіт з прив"язаним до хвоста бантом; на кухні - цілковитий безлад, на люстрі макарони висять, каструлі пусті; по килиму розкришине печиво; замурзані діти доламують годинник... Заходить у вітальню, а там дружина сидить в кріслі, телевізор дивиться.
Чоловік: Що це таке?
Жінка: От ти кожного дня мене питаєш, що ж я такого цілий день робила. Так от, сьогодні я НІЧОГО не робила.
Чоловік: Що це таке?
Спасатель Малибу• 12 октября 2013
хах, повеселили)). Мне муж тоже всегда так говорит. Может принять на вооружение
))
Самая СоветЧиваЯ• 12 октября 2013
Даааа!! Я так сделала на заре нашей совместной жизни. Как пошептал кто - ни разу с тех пор не сказал что я просто сижу, теперь видит помытую посуду, пол, окна, постиранное бельё, чистых спокойных детей, выученные уроки, приготовленную еду.....
Ля-ля-ля• 12 октября 2013
Да девченки
Обязательно скажите это своему мужу
Дайте повод лишний раз задуматься о том - с какой дурой он живет
Обязательно скажите это своему мужу