Белоснежко• 28 ноября 2018
Хто знає, скільки часу займає доставка з магазину Lennekids (Естонія)?
І якою ТК доставляється?
Белоснежко
• 29 ноября 2018
Ответ дляМарфушечка душечка
а мне всегда было интересно где продавцы ленне покупают товар?
Можливо, гуртові крупні закупки напряму з заводу можна купити (хоча у них на сайті вказані офіційні представництва в Україні).
РозаЛюксен• 30 ноября 2018
Ответ дляМарфушечка душечка
Приїжають в Київ на виставку колекції( минулого року була в грудні ). Там є відшиті екземпляри нової колекції. Вони вибирають і замовляють
Белоснежко
• 01 декабря 2018
Ответ дляРозаЛюксен
Дорого обійшлася доставка?
Відразу при замовленні розраховується. 19 євро, по-моєму.