Ламборджини• 08 декабря 2018

Совсем ничего не хочется...

Нет удовлетворенности в жизни. Нет уверенности в завтрашнем дне. Ребенок подрос. С мужем более- менее ровные отношения. Не скандалим, притерлись. Скоро праздники. Я , как маленький ребенок , жду подарков, новогоднего настроения. А так ничего не хочется, равнодушна к одежде, косметике , украшениям...Старею?
Laura 28• 08 декабря 2018
і от сижу і думаю може сігануть на кураж...але муж з пацанами сьогодні, я з малою...:) вона в мене виграє всі супер прізи там....сидить плаче, поки йде розіграш.а потім оголошують її:) вже 4 із 4 там супер пріз:)

автор Ламборджини • 08 декабря 2018
Ответ дляLaura 28
Ви говорите суржиком? Цікаво звідки ви?
Я такое• 08 декабря 2018
Ответ дляLaura 28
штучну, я за те, шо б дерева не вирублювали, поїхали докупили сьогодні прикрас і купили в епіцентрі офігенні свічки, і які батарейку вставляєш и вони горять, просто реальна бомба, я їх з минулого року ще хотіла, вобщім насолоджуюсь
завтра вже буду прикрашати дитячу в гірлянди світящі
обожнюю новий рік

зате спогади є,надіюсь, шо гарні... якшо не дуже..то саме час вдома зробити свої спогади, свою маленьку казочку
Сколько стоит такая свеча?
Laura 28• 09 декабря 2018
Ответ дляЛамборджини
Ви говорите суржиком? Цікаво звідки ви?
не, я говорю або украінсткою або російською
Laura 28• 09 декабря 2018
Ответ дляЯ такое
Сколько стоит такая свеча?
від 99 маленькі до 140 великі
Laura 28• 09 декабря 2018
вони ще в джускі є, свічки такі
Я такое• 09 декабря 2018
Ответ дляLaura 28
від 99 маленькі до 140 великі
О, спасибо.