13 декабря 2018

Допоможіть визначитись з кольором годинника

Результат:
вже голосів: 64
50 (78.13%) Срібло
14 (21.88%) Рожеве золото
Блондинка в Законе 13 декабря 2018
Ваши украшения, ваша фурнитура на вещах и сумках дадут вам ответ
Липка-прилипка 13 декабря 2018
Сталь
автор БершкомангоЗар 13 декабря 2018
Ответ дляБлондинка в Законе
Ваши украшения, ваша фурнитура на вещах и сумках дадут вам ответ
Прикрас не ношу. Рожевої чи золотої фурнітури точно немає. Більше схиляюсь до срібного, здається, що він і не залежить від одягу
И.О. человека 13 декабря 2018
Ответ дляБлондинка в Законе
Ваши украшения, ваша фурнитура на вещах и сумках дадут вам ответ
есть мнение, что часы живут сами по себе.
Блондинка в Законе 13 декабря 2018
Ответ дляПончик Солнечный
Прикрас не ношу. Рожевої чи золотої фурнітури точно немає. Більше схиляюсь до срібного, здається, що він і не залежить від одягу
Зависит особенно, если человек плохо комбинирует и как в вашем случае не знает сам, что ему нужно
Блондинка в Законе 13 декабря 2018
Ответ дляИ.О. человека
есть мнение, что часы живут сами по себе.
Коммент 5. Мнение мнением. А цыганщина на каждом шагу
автор БершкомангоЗар 13 декабря 2018
Ответ дляБлондинка в Законе
Зависит особенно, если человек плохо комбинирует и как в вашем случае не знает сам, что ему нужно
Тут я думала з іншої сторони: один срібний годинник у мене вже є, хотіла урізноманітнити, але золото ... ну вже надто як біжутерія з підземки