Пошаманю• 21 декабря 2018
Гіалуронка в губи під час вагітності?
Хтось знає, вагітність якось впливає на процес?
Инста_Богиня• 21 декабря 2018
Не рекомендуется делать во время беременности то, чего Вы раньше не делали.
Если уже кололись раньше, то спрашивайте у своего косметолога можно ли беременным и если да то вперёд.
Пошаманю
• 21 декабря 2018
Ответ дляСегодня сержусь
Ви хвора?
Ну можна й так сказати, у мене вроджений хейліт. Під час вагітності дуже загострилось - кірки з губ не сходять, тріщини не заживають. Нічого не допомагає
Деякі медичні статті стверджують, що гіалуронка в таких випадках дозволяє покращити ситуацію, бо затримує воду і не даже губам так сильно пересихати. Я вже так замучилась, що хочу спробувати. Питання чи може бути таке, що нерівно ляже чи ще щось. Тут багато хто робить, тому цікавлюсь.
Пошаманю
• 21 декабря 2018
Ответ дляИнста_Богиня
Та мені не для краси, раніше не було такої потреби сильної. Нижче написала. Треба було зразу описати проблему, не дуже хотілось. Не подумала, що це ж ’Советчица’, зразу будуть коментарі в стилі ’дура’
А чому не рекомендується? В інтернеті нічого з протипоказань толком не знайшла, процедура місцева, гіалуронова кислота - не алерген.
Инста_Богиня• 21 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
Не рекомендуется эксперименты ставить, так как неизвестно как Ваш организм отреагирует на что-то новое. Если не кололись до Б. то вполне может быть, что ляжет неровно или вообще хватит на неделю
У меня сейчас тоже пздц с губами, сохнут нереально.... тоже беременна. Раньше такого не было(
Пошаманю
• 21 декабря 2018
Ответ дляИнста_Богиня
Ну хватить на тиждень - таке, просто образливо буде
А якщо нерівно, то питання, що потім робити. Хоча мій дерматолог казала, що рекомендована доза дуже маленька, рази в 2-3 менше, ніж для збільшення. Тобто так впринципі не буде чому лягати нерівно.
Словом, сумніваюсь, але так втомилась за останні 2 тижні
А якщо нерівно, то питання, що потім робити. Хоча мій дерматолог казала, що рекомендована доза дуже маленька, рази в 2-3 менше, ніж для збільшення. Тобто так впринципі не буде чому лягати нерівно. Словом, сумніваюсь, але так втомилась за останні 2 тижні
Аноним_1444• 21 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
Может попробовать внешне гиалуронкой? Не колоть, а наносить на губы
Ответ дляПошаманю
может ваш дерматолог денежек хочет заработать? бред такой конечно ..этого хейлита столько разновиднойстей..даже грибковый бывает, она вам сказала какой у вас? зато уже гиаулорнку вколоть хочет
Айпишница• 21 декабря 2018
Дело в том, что в период беременности гормональный фон очень не стабилен. И никто не знает как отреагирует ваш организм на такую процедуру. Вообще беременность и лактация это прямое противопоказание к любым подобным процедурам. Есть в Клео дерме гиалуронка с 3-мя разными молекулами. В каплях. Возьмите ее. Наносите на губы, слегка втираете и закрываете кремом или помадой гигиенической. Хотя бы пока так....
Пошаманю
• 21 декабря 2018
Ответ длясоняшка
Ні, заробити точно не хоче. Вона не займається уколами. І це не було - іди коли. Просто обговорювали проблему, вона сказала, що з´являється такий метод. Якщо сильно погано, то можливо варто спробувати.
У мене атопічний спадковий. Я з народження з ним мучаюсь, іноді легше, іноді - гірше. Не все, на жаль, можна вилікувати. Іноді лише полегшити симптоми, а іноді і просто полегшити складно.
Пошаманю
• 21 декабря 2018
Ответ дляАйпишница
Дякую!
Однозначно• 21 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
Так вы еще и аллергик.
Айпишница• 21 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
Если все таки надумаете решать вашу проблему с губами (после лактации) - рассмотрите препараиы с полинуклеотидами или плацентарные препараты.
А еще, мое мнение, вы можете с ним не соглашаться, - психосоматика! Проработаете это со специалистом - и забудете об этом навсегда! Удачи вам!!