Сегодня хотела отметится в своей любимой теме, но она закрыта. Увы.
Возьму на себя смелость открыть новую.
Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Ответ дляInamalina
Здравствуйте. Как можно оформить заказ в Украину в данный момент?
И второй вопрос, как заказать в Польшу со своего аккаунта? Какую доставку выбирать и какой адрес указывать?
Спасибо.
В Украину через Мист US, в Польшу просто выбираете Польшу и заказываете, там два вида доставки, оба бесплатные от 40$, DPD быстрее обещают, адрес домашний
викаsteppe• 26 апреля 2022
Ответ дляsymbol
Можна)
Добрый вечер!
Не знаете как ещё можно заказать быстро с iherb, возможно есть ещё варианты кроме мист?
викаsteppe• 26 апреля 2022
Ответ дляsymbol
А чем Мист не подходит? У ЮЭ добавки до 1 кг и 10% комиссия, у НП округление до 0,5 кг
Да, мист всем подходит))
Думала, может быстрее что-то есть🙋🏼♀️
викаsteppe• 26 апреля 2022
Ответ дляsymbol
Две недели от заказа до получения, на отделение НП быстрее, Мист свои посылки по Украине очень долго везёт
Спасибо🙏🏻
А быстрее будет через Польшу или США, не подскажите?)
викаsteppe• 26 апреля 2022
Ответ дляsymbol
Примерно одинаково, для ЕС цены на 20% выше
Благодарю за помощь!!!
Вероникушка• 27 апреля 2022
Доброго дня!
Важко мені розібратись з доставкою😭 до України.
Прошу допомоги.
Я завантажила муМіст.
Беру одну з двох зазначених адрес у США. Оформлюю замовлення с свого аккаунта.
За вагу скільки маю заплатити?
Які ще будуть доп витрати?
Ориентовний строк доставки?
Буду вдячна за відповідь.
Прошу допомоги.
Я завантажила муМіст.
За вагу скільки маю заплатити?
Які ще будуть доп витрати?
Ориентовний строк доставки?
Буду вдячна за відповідь.
Ответ дляВероникушка
Доброго дня!
Прошу допомоги.
Я завантажила муМіст.
За вагу скільки маю заплатити?
Які ще будуть доп витрати?
Ориентовний строк доставки?
Буду вдячна за відповідь.
Прошу допомоги.
Я завантажила муМіст.
За вагу скільки маю заплатити?
Які ще будуть доп витрати?
Ориентовний строк доставки?
Буду вдячна за відповідь.
Вартість залежить від способу доставки по Україні, калькулятор
Замовляйте на NJ, на добавки там податку немає, з іншого складу додатково 1 дол за пересилання по США
Найшвидше на відділення НП, близько двох тижнів
Вероникушка• 27 апреля 2022
Ответ дляsymbol
Вдячна.
Що таке NJ?
Ответ дляtati1
Скажіть ще будь-ласка, яку категорію обирати в накладній meest (наче харчові добавки, вітаміни в переліку заборонених) ?
І чи вказувати посилання, детальний опис кожного товару?
боюся щоб посилка доїхала до мене потім))
Якщо були б заборонені, не було б такої категорії на вибір)
Посилання і детальний опис необов’язкові
Ответ дляsymbol
а ви замовляєте з одного акаунту Міст US на різних отримувачів?
тобто по США доставка на того, на кого акаунт створений, а в адресах доставки в Україну - вже різні отримувачі?
Ответ дляsymbol
Мист и не прекращал, это айхерб не отгружает напрямую в Украину, у нас война как бы, боятся рисков
Ответ дляsymbol
З різних акаунтів
поясність будь ласка, бо не розумію, навіщо створювати різні акаунти, якщо можна просто в одному акаунті додавати різні адреси доставки, різних отримувачів.
там же ж є така можливість. і ПІП можна відмінне від ПІП по акаунту вказати, і телефон і адресу доставки.
це десь у правилах прописано? бо я не знайшла...
просто дивно. якщо з одного акаунту можна тільки на одного отримувача викупляти, то навіщо є можливість створювати безлімітну кількість адрес доставки з різними отримувачами. просто якби тільки на одну людину з одного акаунту можна було викупляти, то зробили б тільки можливість різних варіантів/адрес доставок створювати. не розумію...