15 октября 2013

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Сегодня хотела отметится в своей любимой теме, но она закрыта. Увы.

Возьму на себя смелость открыть новую.

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится  информацией по всему ассортименту  IHERB!
 Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

показать весь текст
Меряю от 0 13 февраля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
По первой проблеме.
Life Extension, Migra-Eeze
PEA (мне разовый прием, когда мигрень уже началась, не помогал, думаю, надо курсом пить).
Босвелия
Магний цитрат курсом 600 мг в день (разбить на 2-3 прием), но он слабит.
Еще можете взять магний в спрее - наносить на шею.

Не надо употреблять весь список одновременно, просто пробуйте, что для вас сработает.
Спасибо большое! пошла читать про эти препараты..
Циля 14 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Можете скинуть фото сиропа, и где вы его покупали?
Проще простого - Вбиваете название фирмы и выбираете.Пыжмо-чеснок, сироп. Он сладенький.
symbol 15 февраля 2023
💚КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ з 15 до 22 лютого:
🔹ЗНИЖКА до 60% на засоби для підтримки імунітету https://ua.iherb.com/c/immune-support?sr=14
🔹ЗНИЖКА до 50% на популярні бренди https://ua.iherb.com/cl/brands-we-love
🔹ЗНИЖКА до 40% на зоотовари https://ua.iherb.com/c/pets?sr=14
Незламна 15 февраля 2023
хто приймав омегу цієї марки чи варта уваги?
Незламна 15 февраля 2023
і такій вітамін д? чи варто брати?
Мороженная курица 15 февраля 2023
С каждой неделей все хуже и хуже акции.
То хоть по 20% были, теперь 5% скидка на многие товары и не идет с другими промокодами
TanDim 16 февраля 2023
Ответ дляНезламна
хто приймав омегу цієї марки чи варта уваги?
Кількість кислот гарна але тільки в тому разі, якщо будете приймати по 4 капсули на день
TanDim 16 февраля 2023
Ответ дляНезламна
і такій вітамін д? чи варто брати?
не знайшла на сайті
Незламна 16 февраля 2023
Ответ дляTanDim
Кількість кислот гарна але тільки в тому разі, якщо будете приймати по 4 капсули на день
дякую
Незламна 16 февраля 2023
Ответ дляTanDim
не знайшла на сайті
Удалено администрацией...
TanDim 16 февраля 2023
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
форма вітамін правильна, а от дозування К2 маленьке. потрібно, хочаб 150 мкг.
І краще барти окремо Д та К2. Бо вітамін д потрібно вживати не один місяць, особливо взимку, а от К2, якщо не здавати аналіз перевірку кожного місяця, то краще місяць п´емо, пів мясяць перерва, потім знову місяць п´емо.
TanDim 16 февраля 2023
забула написать. Можливий кращій варіант - 2 рази на тиждень п´емо вітамін К2.
TanDim 16 февраля 2023
Дуже гарна форма К 2 - Вітамін K (з менахінону MenaQ7®, MK-7)
Незламна 16 февраля 2023
Ответ дляTanDim
форма вітамін правильна, а от дозування К2 маленьке. потрібно, хочаб 150 мкг.
І краще барти окремо Д та К2. Бо вітамін д потрібно вживати не один місяць, особливо взимку, а от К2, якщо не здавати аналіз перевірку кожного місяця, то краще місяць п´емо, пів мясяць перерва, потім знову місяць п´емо.
зрозуміла, дякую за розгорнуту відповідь
Инна135 16 февраля 2023
Ответ дляМороженная курица
С каждой неделей все хуже и хуже акции.
То хоть по 20% были, теперь 5% скидка на многие товары и не идет с другими промокодами
Код Gold60 перекрывает скидку 5% и срабатывает скидка 10% на эти позиции.
На заказы от 60$.
symbol 17 февраля 2023
🧪Пропозиція від ДІЛА: купуйте продукцію iHerb зі знижкою 10% від 50$ за кодом DILA10 до 30 квітня
🧪А також отримайте знижку 20% на дослідження в ДІЛА за промокодом iHerb2023, просто назвіть промокод касиру при оформленні замовлення, виключення на другому фото
Циля 18 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Можете скинуть фото сиропа, и где вы его покупали?
Наче відповіла, а тут не бачу. Заходите в Рослину Карпат. Вибираєте Пижму часник
Циля 18 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Девочки, подскажите что можно пропить от рецидивов цистита. Сдавала мочу говорят чистая, но каждые пару-тройку месяцев появляются симптомы цистита.
Я пила клюкву.
hrystia 18 февраля 2023
Ответ дляЦиля
Я пила клюкву.
І я пила. Мені допомогло.
symbol 22 февраля 2023
💚КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ з 22 лютого до 1 БЕРЕЗНЯ🌷
🔹ЗНИЖКА до 40 % на зелень і суперфуди https://ua.iherb.com/c/greens-superfoods?sr=14
🔹ЗНИЖКА до 40 % на засоби для догляду за волоссям і шкірою голови
https://ua.iherb.com/c/hair-scalp-care?sr=14
🔹ЗНИЖКА 50% на вибраний Ацетил-L-карнітин https://ua.iherb.com/c/acetyl-l-carnitine?specialt...
symbol 22 февраля 2023
🤒Пропозиція від Супервинагород — одноразова знижка 25% з рефкодом на засоби від застуди та грипу брендів iHerb https://ua.iherb.com/c/common-cold-flu?specialtyFi... до 8 березня
Елена1504 22 февраля 2023
Питаннячко) Підкажіть, будь ласка, через безкоштовну доставку вже не дає обирати Нову пошту, тільки Meest??
Вчора звернула увагу при замовленні.
Плюс у Meest пропали відділення по аптеках Подорожник - спитала в підтримці ’На жаль, точки видачі в аптеках ’Подорожник’ вже не будуть працювати’
Мороженная курица 22 февраля 2023
Ответ дляЕлена1504
Питаннячко) Підкажіть, будь ласка, через безкоштовну доставку вже не дає обирати Нову пошту, тільки Meest??
Вчора звернула увагу при замовленні.
Плюс у Meest пропали відділення по аптеках Подорожник - спитала в підтримці ’На жаль, точки видачі в аптеках ’Подорожник’ вже не будуть працювати’
Раньше на Подорожник Мист отправлял, сейчас у нас на Розетку
symbol 25 февраля 2023
📱ЗНИЖКА 15% на всі товари за промокодом 15APP при замовленні у застосунку до 28 лютого
ТаЕщеОптимистка 25 февраля 2023
Не працюють комбо-товари??? 😱
ПлакалаВАвтомобиле 26 февраля 2023
Кто пьет Бетта каротин? Солгар, например, я. С чем вы его пьете, чтобы лучше усваивался?
Ясамаякрасивая) 26 февраля 2023
Любі дівчата, чи хтось знає на Iherb аналог Natural Sources, Raw Female, 60 Capsules, щось звідти він зник.
Чи може хтось знає де можна замовити?
ПлакалаВАвтомобиле 26 февраля 2023
Кто знает, пищевые дрожжи, жёлтые хлопья, Now, у них от хранения витамины В уменьшаются?
Жирафовое варьенье 26 февраля 2023
Дівчата, привіт! можливо у когось була така проблема : шейний міозіт (запалення, напруження і біль шийних м´язів), вже 2 міс лікую, пройшла і електрофорез і масаж, багато чого пила-мазала-колола...
можливо є щось на IHerb, що допоможе полегшити стан і прискорити одужання. Буду дуже вдячна за поради!
_Tetyana_ 27 февраля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Кто пьет Бетта каротин? Солгар, например, я. С чем вы его пьете, чтобы лучше усваивался?
Бета-каротин плохо конвертируется, т.е. плохо усваивается. Ретинол - это матаболизированная форма. Пейте вит. А. Например https://ua.iherb.com/pr/natural-factors-vitamin-a-...
Весь вит. А https://ua.iherb.com/c/vitamin-a