15 октября 2013

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Сегодня хотела отметится в своей любимой теме, но она закрыта. Увы.

Возьму на себя смелость открыть новую.

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится  информацией по всему ассортименту  IHERB!
 Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

показать весь текст
_Tetyana_ 27 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Любі дівчата, чи хтось знає на Iherb аналог Natural Sources, Raw Female, 60 Capsules, щось звідти він зник.
Чи може хтось знає де можна замовити?
Чем он такой уникальный? Возьмите отдельно его составлящие, ещё лучше будет: вит. А, вит. Е и цинк.
Ясамаякрасивая) 27 февраля 2023
Ответ для_Tetyana_
Чем он такой уникальный? Возьмите отдельно его составлящие, ещё лучше будет: вит. А, вит. Е и цинк.
Не зовсім так)
Там витяжка тканин матки та яєчників великої рогатої худоби

Знайшла щось подібне Swanson ovarian glandular
ПлакалаВАвтомобиле 27 февраля 2023
Ответ для_Tetyana_
Бета-каротин плохо конвертируется, т.е. плохо усваивается. Ретинол - это матаболизированная форма. Пейте вит. А. Например https://ua.iherb.com/pr/natural-factors-vitamin-a-...
Весь вит. А https://ua.iherb.com/c/vitamin-a
Спасибо
symbol 27 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не зовсім так)
Там витяжка тканин матки та яєчників великої рогатої худоби

Знайшла щось подібне Swanson ovarian glandular
Є код на 20% SWANSON, там багато цікавих бюджетних добавок
Ясамаякрасивая) 27 февраля 2023
Ответ дляsymbol
Є код на 20% SWANSON, там багато цікавих бюджетних добавок
Чудово, а як можно скористатись кодом?)
symbol 27 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Чудово, а як можно скористатись кодом?)
Ввести в кошику, як і будь-який інший
Ясамаякрасивая) 27 февраля 2023
Ответ дляsymbol
Ввести в кошику, як і будь-який інший
Зрозуміла, дуже дякую
LeTa 28 февраля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не працюють комбо-товари??? 😱
Теж бачу що вже кілька днів немає, невже і по ним все..? (
ТаЕщеОптимистка 01 марта 2023
А марафону знижок до 8 березня, як в минулому році, не підвезли, я так розумію?
symbol 01 марта 2023
🌷АКЦІЯ до 8 березня❗️
🌷ЗНИЖКА до 60% на засоби для краси та догляду https://ua.iherb.com/cl/womens-day?sr=14

💚КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ з 1 до 8 березня:
🔹ЗНИЖКА до 40% на засоби для жіночого здоров´я https://ua.iherb.com/c/womens-health?sr=14
🔹ЗНИЖКА до 30% на засоби для здорового сну https://ua.iherb.com/c/sleep?sr=14
🔹ЗНИЖКА 50% на вибраний SAM-e https://ua.iherb.com/c/sam-e?specialtyFilters=1

💚Пропозиція від Супервинагород — знижка 25% на засоби для довголіття та боротьби зі старінням https://ua.iherb.com/c/anti-aging-longevity?specia...
(обмежено одним замовленням на покупця)
СКИБИДЫШь 01 марта 2023
Ответ дляsymbol
Є код на 20% SWANSON, там багато цікавих бюджетних добавок
Доброго дня. Не підкажете термін дії коду?
Можливо, є ще якісь цікаві коди?
symbol 01 марта 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Доброго дня. Не підкажете термін дії коду?
Можливо, є ще якісь цікаві коди?
До кінця року, дивіться мої останні поради, там викладала
Астоновитесь! 01 марта 2023
девочки,что это за зверь Sam-e, кто нибудь его принимал? напишите пожалуйста
Кожугетовый ансамбль 01 марта 2023
Добрий день . Хлопчик 5 років . Але погано говорить , лише словосполучення , немає концентрації уваги. Можливо , хтось підкаже, що можна замовити на айхерб для такої дитини ?
Лікарі в Україні сказали давати омегу . Дякую !
symbol 01 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Добрий день . Хлопчик 5 років . Але погано говорить , лише словосполучення , немає концентрації уваги. Можливо , хтось підкаже, що можна замовити на айхерб для такої дитини ?
Лікарі в Україні сказали давати омегу . Дякую !
Dasik_ 01 марта 2023
Добрий день, ныхто не пробував цю лыныйку для шкыри з акне?
https://ua.iherb.com/pr/panoxyl-acne-foaming-wash-...

і чи можна до когось приєднатися для замовлення?
_Tetyana_ 01 марта 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Добрий день . Хлопчик 5 років . Але погано говорить , лише словосполучення , немає концентрації уваги. Можливо , хтось підкаже, що можна замовити на айхерб для такої дитини ?
Лікарі в Україні сказали давати омегу . Дякую !
Давайте Омегу, вит. Д, лецитин, мультивитамины с правильными формами вит. группы В https://ua.iherb.com/pr/kirkman-labs-children-s-mu... или Thorn комплекс основных витаминов гр. В, 60 капс. (1 капс. раз в 3 дня), обязательно магний доза: 2-5 лет ~200 мг, 6-10 лет ~ 300 мг. Может быть необходим успокоительный Theanine и/или GABA.
СКИБИДЫШь 01 марта 2023
Ответ дляsymbol
До кінця року, дивіться мої останні поради, там викладала
Перепрошую, не можу знайти, де подивитися Ваші поради
Котик-Пупсик 01 марта 2023
Дівчата, у всіх додаток iHerb нормально працює? У мене другий день не відкривається корзина. Видає помилку( Через комп все нормально.
Carin 01 марта 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Дівчата, у всіх додаток iHerb нормально працює? У мене другий день не відкривається корзина. Видає помилку( Через комп все нормально.
Притормаживает, как и обычно, но корзина ок
v 9.2.0224
Как вариант - переустановить.
symbol 01 марта 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Перепрошую, не можу знайти, де подивитися Ваші поради
МВ-МВ 02 марта 2023
Ответ дляDasik_
Добрий день, ныхто не пробував цю лыныйку для шкыри з акне?
https://ua.iherb.com/pr/panoxyl-acne-foaming-wash-...

і чи можна до когось приєднатися для замовлення?
Досить агресивний засіб, може викликати сухість і лущення, можливо не зможете користуватись ним щоденно. У них є крем для вмивання, він полегше.
Гомосноб 02 марта 2023
Добрый вечер. У всех отслеживаются посылки за 22.02?
ТаЕщеОптимистка 02 марта 2023
Ответ дляГомосноб
Добрый вечер. У всех отслеживаются посылки за 22.02?
Добрый. Сейчас вообще не могу зайти на страницу Заказы :( Ни с сайта, ни через приложение.
Гомосноб 03 марта 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Добрый. Сейчас вообще не могу зайти на страницу Заказы :( Ни с сайта, ни через приложение.
У меня до сих пор не отслеживается посылка
13чудоСВЕТА 03 марта 2023
Девочки послветуйте хороший магний для успокоения. Какой хорошо усваиваетсЯ
Гомосноб 03 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Девочки послветуйте хороший магний для успокоения. Какой хорошо усваиваетсЯ
Удалено администрацией...
АБВГДейка 03 марта 2023
Всім добрий день!
Чи може хтось порадити:
- від високого тиску (або для нормалізації),
- від холестерину щось, щоб не давало побічнго ефекту на суглоби?
Для жінки старше 70 років.
Заздалегідь вдячна)
ТаЕщеОптимистка 03 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Девочки послветуйте хороший магний для успокоения. Какой хорошо усваиваетсЯ
Візьміть будь-який гліцинат.
Мені подобається від Terry Naturally.
ТаЕщеОптимистка 03 марта 2023
Ответ дляАБВГДейка
Всім добрий день!
Чи може хтось порадити:
- від високого тиску (або для нормалізації),
- від холестерину щось, щоб не давало побічнго ефекту на суглоби?
Для жінки старше 70 років.
Заздалегідь вдячна)
В мене є сумніви щодо дієвості дієтичних добавок для зниження тиску у віці 70+.
Але ось що можна спробувати: омега-3, магній малат або таурат, CoQ10, таурин, кверцетин.
І для тиску, і для холестерину - поліфеноли. Це виноградна кісточка, ресвератрол, соснова кора.