Сегодня хотела отметится в своей любимой теме, но она закрыта. Увы.
Возьму на себя смелость открыть новую.
Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
АБВГДейка• 03 марта 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В мене є сумніви щодо дієвості дієтичних добавок для зниження тиску у віці 70+.
Але ось що можна спробувати: омега-3, магній малат або таурат, CoQ10, таурин, кверцетин.
І для тиску, і для холестерину - поліфеноли. Це виноградна кісточка, ресвератрол, соснова кора.
Мабуть, так, для тиску потрібні лікарські препарати. А зі зниженням холестерину біда, нічого не підходить. Повивчаю, дякую.
НеВРотик• 04 марта 2023
Доброго дня
Порадьте, будь ласка, кальцій, який можна було б вживати дорослим і дітям
Счастье_же_вот_оно• 06 марта 2023
Добрый день, девушки. Скажите, пжлста, у всех так?
Оформила заказ в Польшу 27.02.
До сих пор не выдаёт на сайте информацию по отслеживанию. Никаких данных нет. Это какой то сбой на сайте?
Спасибо всем.
Оформила заказ в Польшу 27.02.
Спасибо всем.
Сиамская сороконожка• 06 марта 2023
Доброго дня.
Можете будь-ласка порекомендувати щось для концентрації уваги дититні
Сиамская сороконожка• 06 марта 2023
Чи такі?
Ті що рекомендували на попередній сторінці , зараз нема в наявності.
І дитина рідку форму не хоче пити.
Мороженная курица• 08 марта 2023
Ответ дляЩебетуха
Порадьте будь ласка вітаміни для імунітету і омегу 3 для дитини 2 р
Удалено администрацией...
🔹Знижки від 10% на товари для здоров´я найпопулярніших брендів NOW Foods, Natural Factors, 21st Century та усі бренди iHerb
🔹Знижки до 40% на засоби для краси, ванни та особистої гігієни
🔹Знижки до 40% на чаї
Пропозиція від програми Супервинагороди - знижка 25% на добавки для жіночого здоров´я брендів iHerb до 22 березня
🔹Знижки до 40% на чаї
Татьяна Шопина• 10 марта 2023
Ответ дляandronata
Удалено администрацией...
від 5000 вітамін д краще приймати з к2, для кращого засвоєння
щодо омеги - мені ця довподоби ... ціна - якість .. Тим паче вона тригліцеридна
ПлакалаВАвтомобиле• 11 марта 2023
Solgar, селен и цинк. Какие из этих таблеток больше по размеру?
Так получилось, что поменяла тару и забыла где какие.
Они обе белые, но разные по размеру.
Жирафовое варьенье• 11 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Они обе белые, но разные по размеру.
селен чуть больше и с запахом (для меня очень сильный запах)
ПлакалаВАвтомобиле• 11 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Спасибо
НеГолосую• 11 марта 2023
Давно не замовляла, змінилась сума ліміту? В більшу сторону?
Накидала всього в корзину, явно більше 100$, але не забороняє як раніше дсотавку через митні правила?
НеГолосую• 11 марта 2023
Ответ дляАБВГДейка
Всім добрий день!
Чи може хтось порадити:
- від високого тиску (або для нормалізації),
- від холестерину щось, щоб не давало побічнго ефекту на суглоби?
Для жінки старше 70 років.
Заздалегідь вдячна)
Чи може хтось порадити:
Для жінки старше 70 років.
Заздалегідь вдячна)
Аргінін шукайте
Мені потрібно уже пити таблетки кожного дня, тиск шкалить.
Лікар порадив почати з Аргініну, він входить в склад баганьох таблеток від тиску. Пила рідкий в стіках, купувала в Україні в Аптеках. Пошукайте на Айхербі.
Мороженная курица• 11 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
150 долларов
НеГолосую• 11 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
150 долларов
Было 100? Отстала я от таких новостей давно...