Ms. Iphone• 28 декабря 2018

Дістало! Просто поговорити.Політика і школа

Сьогодні в школі, замість того, щоб розібрати незрозумілі питання з дітьми, вчитель хімії спочатку совістила дітей, що малу посилку зібрали воїнам АТО, а потім до кінця уроку розповідала який у нас прекрасний президент, скільки він добра зробив і які ми всі маємо бути вдячні , і т.д. і т.п.. Це що???? Як вони вже дістали. А і ще: якщо вдома батьки говорять по іншому, то діти щоб їх не слухали, а мали " власну думку" . Отаке....
Блoшка-матрешка• 28 декабря 2018
Ответ дляMs. Iphone
Ну то створіть собі тему де будете доносити іншу думку, в чому проблема? У нас демократія наче? Чи ні?
не верю, что в винницкой обл. весь класс так себя вел)

автор Ms. Iphone • 28 декабря 2018
Ответ дляБлoшка-матрешка
то дійсно неправдау Вінницькій області ми всі дуже любимо нашого президента діло не в Петі, Віті , Васі а те що дітям нав´язують свою думку! В школі не місце таким темам!
У кого такое было• 28 декабря 2018
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
Автор и пишет из исторической родины. Явно строчит из рязани. Она часто создает подобные посты. Неужели кому-то не понятно...
У кого такое было• 28 декабря 2018
Ответ дляMs. Iphone
Ще однеколи вчителька почала за Петю розказувати, то майже весь клас почав сміятися і фукати, от вона напевне після того і завелась на весь урок, доказувала дітям що він хороший
А вы под партой сидели подслушивая и тоже смеялись?)
автор Ms. Iphone • 28 декабря 2018
Ответ дляУ кого такое было
Ага.хто не скаче, той москаль
Танцепесенная• 28 декабря 2018
Ответ дляMs. Iphone
Ви що? Я якщо чесно боюсь уже щось десь говорити...загризуть.у нашому маленькому містечку як тільки що не там де треба скажеш, одразу не патріот і сєпар.обідно
а вы реально сепар ?
автор Ms. Iphone • 28 декабря 2018
Ответ дляТанцепесенная
а вы реально сепар ?
Танцепесенная• 28 декабря 2018
Ответ дляMs. Iphone
То як хочете, мені все одно
уточните город.
не верится .
Танцепесенная• 28 декабря 2018
Ответ дляMs. Iphone
Просто коли я навчалась говорилось дітям про патріотизм, але при цьому жодного разу не пам´ятаю щоб отак вихвалювали президента.
в каком году вы закончили школу, чтобы можно было сориентироваться ?

Танцепесенная• 28 декабря 2018
Ответ дляMs. Iphone
похоже , что да.
и что вы там писали на украинском языке жалко детей ?
Не верится, что при таком знании украинского вы забыли слово шкода , а не жалко....