Крошка Енот• 29 декабря 2018
Кальцикер допоміг дитині?
Ортопед прописала дитині кальцикер і вітамін Д.
На сьогодні в її 4,5 є плосковальгуус і деформація грудної клітини. Танці не допомогли. Заборонила ортопед на пів року.
Будемо переходити в басейн і спробуємо масажі.
Кому ,що допомогло покращити стан дитини?
І ще, де той кальцикер знайти? Його не має в жодній аптеці....
Результат:
вже голосів:
11 (64.71%)
подивитись режультати
4 (23.53%)
кальцикер допоміг
2 (11.76%)
допомогло щось, а кальцикер чи масажі чи інше, то невідомо
0 (0%)
кальцикер не допоміг
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
до речі, утому Кальцикері,як вам писали, автор, вище, у складі є Д3, то навіщо ще окремо його приймати? уточніть у ортопеда
Бо ортопед знає і попередела, що кальцикера зараз в аптеці я не знайду, а знайду лише в лютому. Я думала вона про Київ і планувала його замовити в інет аптеках, ага...
А вітамін Д почали давати зараз, а саме Кроха Д3
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляЖерица ночи
Нам кальций запретили пить, хотя проблемы такие же, плюс дисплазии соединительной ткани и зубной эмали(. Ездили в Харьков. Сесчас пьем отдельно витамин д Киркленд
О!!!!
В нас також дисплазія сполучної тканини.
Тому наші лікарі це ортопед, гастроентеролог, кардіолог і офтальмолог і дуже розумна дитина. В нас все як по підручнику іде. На жаль.
До речі, вам дисплазію якось ’лікувати’ або якось працювати з нею пропонували? Як вам її діагностували?
В мене величезна підозра, що потрібно починати з нею,бо нічого не зроблю....
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляАноним_1571
Понятия не имею. Нам говорили - любой. Лучше не карбонат и не глюконат, поскольку эти усваиваются медленнее, но не критично. Может, Ваш конкретный ортопед молчит?:) И у Комаровского, кстати, можно найти о дешевом таблетированном кальции, что он тоже вполне подходит. Передозировки не бывает, избыток организм выводит очень быстро.
Но если нужна обязательно суспензия, я выше ссылку давала на айхерб. Покупаю дочке такой несколько лет, только по одной причине - он очень вкусный, как ванильное мороженное с апельсином. Но цена при нынешнем курсе не радует, посматриваю, чем заменить.
Айхерб я точно брати не буду. І не хочу зараз ризикувати з таблетованим кальцієм. Вже пробували і зразу погіршився стан дитини, і пішли проблеми з нирками....в неї не все добре з ЖКТ....
Пончик Солнечный• 30 декабря 2018
Ответ дляmondi25
В моєї дитини на кальцикер була дуже сильна алергія, тому давала рост-норму. Але потім замовила з айхерб кальцій з серії енімал парад-чудовий препарат, ніжки випрамлялися в дитини просто на очах і лікарям склад сподобався. Я б порадила звернути на нього увагу
Дайте ссилку будь ласка
,
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляАноним_1571
Сейчас пять с половиной, выше написала уже какой. По возрастной дозе столовую ложку, до 4 лет давала чайную.
А яка причина, що ви почали давати кальцій - тільки випереджання вікової норми? Більше нічого? Як ножки? Вальгуус? Спина?
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляАноним_1571
Який у неї зараз зріст?
Вмоєї в 4,5 зараз 117.
Пробачте, то анонім, то ні я, бо забуваю відключати...
Вмоєї в 4,5 зараз 117.
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляЖерица ночи
А, і чому, через що заборонили пити кальцій?
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляmondi25
У вас випадково не залишилось фото пляшки цього препарата або інструкціїабо складу?
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
та Ви просто попитайте по аптеках свого міста і може і Вам так пощастить. Бо старі запаси точно є, а світити їх на сайтах не мають права, бо ліцензія закінчилась. Це мені в аптеці сказали, не я сама собі придимала.
Питала, дзвонила, не має.
Крошка Енот
• 30 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
я в Тернополі.
Коли буду у тому районі, де брала цей препарат, бо їжджу туди зі старшим до логопеда і буваю тільки двічі в тиждень, запитаю в аптеці чи ще є кальцикер і відпишу Вам в лічку.
Точно пам´ятаю, що брала місяць назад за 177 грн і казала провізор, що є ще 7 флаконів здається
Ціна мене більше ніж влаштовує!!! Якби він тільки був.
Аноним_1571• 30 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ноги болели, жаловалась.
Вальгус был, но это от кальция не зависит. Говорили, что к пяти должен выпрямиться, так и случилось. Не оптитмально, и походку мы испортили ортопедической обувью, когда еще не знали, что от нее только вред. Но в общем, все неплохо по сравнению с тем, что было.
Ответ дляКрошка Енот
В попередніх коментарях вам його вже радили і є фото. Він таблетований, на смак нейтральний з запахом ванілі . Порадьтесь з лікарем щодо цього препарату, хоча ціна на нього не маленька, але його на довго вистачає (90табл) і ще в моєї дитини проблеми з жкт і алергії, важко підібрати їй щось, то цей
препарат підійшов їй ідеально
Аня_карапуз• 30 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
дочці рік і місяць, за цей час пропили кальцикер двічі - в 8 міс і ось у рік. Після першого разу вилізло одночасно 4 зубі (до того навіть натяку на них не було) і впевнено сіла, тепер - поповзла і пробує стояти. Так само зняли дисплазію ТБС.
Препарат хороший. Купляли обидва рази вільно у аптеці, офіційно його ніби немає (бо закінчилась ліцензія чи щось таке), але коли питали просто у аптеці, то провізори відразу видавали, я так розумію старі запаси, зі строками придатності все було ОК.
Препарат хороший, нам його при гіпотонусі мязів і затримці фізичного розвитку і невропатолог радила,і ортопед-вертебролог
Здравствуйте,можете написать мне в ЛС,у моей дочки тоже гипотону и отставание в физическом развитии.
Аноним_1449• 31 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Що таке Тяньші?
І у кальцикера є побічні у вигляді запору?
Тяньши - фирма-производитель бадов. Кальций Тяньши славится высокой усваиваемостью (95%, насколько помню) и отсутствием побочек. От кальцикера и от польского кальция у ребенка был ’сюрприз’ в виде запора.