Оновлена версія• 17 марта в 10:12

У кого діти не здали НМТ

Підкажіть, чи є університети , які приймають на навчання дітей , які не набрали потрібну кількість балів?
Кукусики• 17 марта в 15:36
Ответ дляМона Лиза
Как можно завалить математику? Завалить - это меньше 7 баллов.
Вы пробовали пройти тест? Я набрала 21 бал (32-максимум), всякие там логарифмы и прочее тыкала куда попало, не помню этого вообще.
Не верю, что ребенок, только что окончивший школу не натыкает на 7
Щрйно спеціально зайшла і за 3 хв просто потикала навмання - 137 балів. Нічого не пам´ятаю з математики
Налитое яблочко• 17 марта в 15:38
Ответ дляТочная копия плова
Ну вообще-то дети не в равных условиях. Онлайн у многие вообще никакой. Особенно села, маленькие города. Моя дочка вообще не смогла на онлайне , вынуждены были переехать, но не у всех есть возможность. Поэтому тянет или нет ребенок сейчас вообще не понятно, а сколько отличники фиктивных онлайн? С ними проведи нормалтый урок и они посыпятся
Я ж и говорю, что если школу не потянул, то универ и подавно не потянет. Не все могут учиться. Есть много профессий востребованных и без универа. В ВУЗах должны учиться те, кому умственные возможности и настойчивость позволяют учиться, а не просто время тратить.
Пукимончиг• 17 марта в 15:39
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Бідна дитина,чесно.
Тут лікування треба
Детские_Будут?• 17 марта в 15:45
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я повний гуманіиарій, але коли мій син писав нмт, то заради цікавості написала кілька тестів сама, нижче 156 я написати не змогла. Це я, яка підручник з математики відкривала 25 років тому
И что?
Там все розмивчато• 17 марта в 16:07
Ответ дляКотомафия
Согласна полностью
У меня сын заканчивает 11 класс. В школе отличник, идёт на аттестат з відзнакою. Раньше была бы медаль
Но я прекрасно понимаю что свой нмт он напишет плохо, потому что очень ,,нервенный и переживательный,,
Каждая контрольная в школе не обходится без ,,срачек рыгачек,, на нервной почве. Раньше до температуры доходило
Адаптол на ночь и перед экзаменом дайте
Моему кардиолог перед ЗНО посоветовала. Тоже очень переживательный
Файна пані• 17 марта в 16:19
Ответ дляЧервона ікорка
Со скалы сбрасывать сразу лучше, правда же?! 🤦‍♀️
А между вузом и скалой вообще вариантов нет? Люди на ремонтах столько денег зарабатывают, без всякого во
Файна пані• 17 марта в 16:24
Ответ дляГонУрова дівка
Ну так задача дорослих - не перегинати.
Я репетитор і ще не бачила, щоб дитина у якої нормальні знання через хвилювання не набирає мінімум. Зате дуже часто приходять діти з оцінкою 9 і абсолютно нульовими знаннями. Зараз списують як дишать, батьки вважають, що все ок, а там повний завал.
Так, я теж репититор, підтримаю на всі сто. До мене дівчинка попала, мама сказала відмінниця, я зраділа, але даремно...
ПоЗиТиВнАя• 17 марта в 16:25
Ответ дляДетские_Будут?
И что?
І те, що потрібно ну зовсім нічого не робити, щоб не здати нмт на той мінімум в 100 балів
Файна пані• 17 марта в 16:29
Ответ дляГлас_Народа
У меня сын его сдавал в прошлом году, и во всей параллели не было ни одного ребёнка, который не сдал вообще, тем более если готовился с репетитором. Уровень заданий я знаю и могу судить о том, может средний ребёнок его сдать или нет.
Так и есть. Я курсы веду по математике, подготовка к НМТ, на первом занятии все пишут вступительный тест в формате нмт, даже без подготовки меньше 100 баллов набирают единицы, и это дети у которых знания математики ниже уровня начальной школы, я не преувеличиваю. Два умножить на три, будет долго думать, три в квадрате будет шесть. Зачем ей вуз?
Файна пані• 17 марта в 16:36
Ответ дляЧервона ікорка
100 баллов это не считается сданным. И я нигде не писала, сколько она набрала баллов. Самое смешное начнется здесь в июне-июле, когда мамашки начнут руки заламывать, когда их дитятки наберут едва-едва по 130 баллов на таком «там тупо минимум» нмт
Аааа, так ей не хватило баллов именно куда она шла, Вы ж написала вроде не сдала математику. А не сдала, это не набрала сто баллов. А дальше в зависимости от специальности. Девочке просто не хватило баллов по математике на выбранную специальность, но она сдала, не путайте людей)
неДоЖиру• 17 марта в 16:38
Ответ дляГонУрова дівка
Ні, навіть Поплавського не може взяти, єдебо по системі не пропустить.
Видела часто рекламу от этого ВУЗа, то крупными буквами написано «принимаем без НМТ
Файна пані• 17 марта в 16:38
Ответ дляКружите меня,кружите
100б - це здане!
Менше 100 - вважається завалив, не буде допущений до вступу за жодних умов, ні з пільгами, ні з контрактом, ніяк.
Від 100 хоч кудись але взяти можуть.
І так, набрати 100 балів - це всього 5 правильних відповідей. Я бачила ці завдання. Там з рівнем знань 8 класу можна спокійно взять 150, а 100 це просто смішно. Переконана, що дитині нема чого робити в університеті, якщо не може взяти цей мінімум. Яким би ’гуманітарієм’ не вважали, але тут уже питання до інтелекту вцілому.
Гуманітарії це розумні люди з логічним мисленням, в них все добре з математикою. Я не про тих гуманітаріїв які в математиці не шарять, я про справжніх гуманітаріїв
Файна пані• 17 марта в 16:41
Ответ дляКолупалочка
А на каком сайте можно потренироваться сдавать нмт?Чтоб понимать,на сколько баллов можешь сдать?
Освіта юа
Котомафия• 17 марта в 16:42
Ответ дляПукимончиг
Тут лікування треба
От чего
Я сама такая же, перед любым важным событием у меня мандраж
Файна пані• 17 марта в 16:43
Ответ дляТаракашечка
Не пройдене НМТ - не означає, що дитина тупа!

Щоб не здати, достатньо завалити один предмет, наприклад математику. При цьому можна вільно щебетати англійською і здати українську, історію та географію на 200 балів.
Ні. не фантазуйте, хто ці предмети на 200 здасть, математику не завалять
Файна пані• 17 марта в 16:47
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Яку дурницю ви пишете,ви знаєте статистику скільки айтішників не закінчили вузи,і доречі вони самі успішні.
Скільки? Я одного тільки знаю. І він був дуже розумний, але вчитися не хотів, точніше не хотів вивчати те, що давали в вузі, вчив сам, що було йому потрібно. Нмт би здав, без сумнівів
Пукимончиг• 17 марта в 16:47
Ответ дляКотомафия
От чего
От тревожности , то что вы терпели всю жизнь , не означает что ребенок должен страдать так же . Есть психотерапевты успешно лечиться все .
Джавеліна• 17 марта в 16:48
Ответ дляЧервона ікорка
Вы там были? Минимум видели? Фу
Я була. Минулого року. Математику не люблю. Школу закінчувала у 1999 році. Знала відповідь на одне єдине питання по математиці. Набрала 125 б.
Файна пані• 17 марта в 16:48
Ответ дляДетские_Будут?
Я знаю дитину, яка укрмову і історію здала 190+, англ 180+, завалила математику. Прекрасно б вона вчилася в гуманітарному вузі. Зараз вчиться вже другий рік в вузі за кордоном
Це дитина яка має здібності, завалила тому, що повністю забила на математику, якби готувалась, на 150 здала б як мінімум
Файна пані• 17 марта в 16:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
О, це підтверджує те, що я писала вище, справжні гуманітарії математику не завалять
Джавеліна• 17 марта в 17:01
Ответ дляФайна пані
Тоді зрозуміло чому я здала)
Точная копия плова• 17 марта в 17:05
Ответ дляНалитое яблочко
Что значит не потянул ? У некоторых просто нет школы. Одни ходят и полноценно занимаются, с учителем , а другие сами все учат.
Svitlo_• 17 марта в 17:09
При Рівненському МЕГУ є якась польська контора. Диплом польського універу.
Сонечко• 17 марта в 17:12
Ответ дляПоросенка
Легко.
В 2023 году брали на коммерческой основе некоторые вузы. Моей близкой подруги дочь учится на психолога-логопеда. Работает в частном саду после пар и имеет 20 тыс грн налегке.
Не сдала она математику. Которая ей не всралась в принципе.
Без математики сусід вступив на мєнта, племінниця на Захист рослин в Київський аграрний
Сонечко• 17 марта в 17:12
Ответ дляГонУрова дівка
Автор, таких універів нема.
По-перше, хай пробує здати, там нескладно. З математики всього 5 балів треба набрати.
По-друге, якщо не здає, є можливість поступити в коледж і здавати нмт ще після 1го і після 2го курсу. Якщо поступає в коледж після 11 класу, він буде в групі лише з такими самими 11класрюниками як він і вчитимуть лише спеціальність.
В коледж без ЗНО лише як після 9 класу
Моторошні троянди• 17 марта в 17:29
Ответ дляСонечко
В Дніпрі в Аграрний один з найбільших конкурсів. Ви впевнені що ’без математики’?
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:31
Ответ дляСонечко
В коледж без ЗНО лише як після 9 класу
Ні, неправда.
По-перше, коледж дає диплом фахового молодшого бакалавра, для вступу нмт необов´язкове.
По-друге, після 11 класів приймають лише на скорочену програму 2 роки, на відміну від 9-тикласників, які на фахового молодшого бакалавра вчаться 4 роки.
Сонечко• 17 марта в 17:33
Ответ дляМоторошні троянди
Може й не математику, але один не здала. Вона в минулому році вже магістратуру закінчила
Сонечко• 17 марта в 17:34
Ответ дляГонУрова дівка
Ні, неправда.
Після 11 класу в коледж потрібне ЗНО
Моторошні троянди• 17 марта в 17:35
Ответ дляСонечко
Може сдавала 5 або 6 предметів. Може фізику не сдала, а хімію і біологію сдала