Советничаю тут• 08 января 2019

Вона якась відлюдькувата

Так сьогодні сказала моя мама про мою меншу доньку. Тому що та (вкотре) не захотіла помахати їй в камеру планшета "пока".
Дитині 2,10. Вона взагалі не любить, коли її знімають - починає протестувати, закриватись руками, кричати. Інколи, коли в неї гарний настрій, вона сама підходить, показує бабусі свої іграшки, щось пробує розказати (оїрозмовляє погано), повітряні поцілунки шле. А сьогодні вона захворіла, нежить її дістав, вона і так нервова через це, нічим не забавити. Я пояснила мамі, чого вона так поводиться, але у відповідь почула докір, що дитина практично постійно так свариться. І зараз мені гірко, бо я не змогла їй нічого відповісти (щоб хоч слова добирала). В будь-якому випадку, вона сприйняла б це як грубість.
Так, дитина досить емоційна, часто, через те, що не може пояснити, чого хоче, або коли щось не виходить, або коли її примушують щось робити, чого вона в даний момент не хоче, вона починає нервуватись. Я її можу переключити на щось інше, і вона далі спокійно грається. В садок почала ходити, але місяці хвороб змушують поки що з цим питанням зачекати.
Невже така емоційність дитини може слугувати, щоб бабуся називала її скандалісткою і відлюдькуватою?
Купипупсичек• 08 января 2019
Бабушка- самодур.

завитушка• 08 января 2019
вы такой фигней заморачиваетесь.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляКупипупсичек
Бабушка- самодур.
я не можу про неї погано думати, але в такі моменти мені боляче.
парИла я парИла• 08 января 2019
По-перше, це ще дуже маленька дитина. По-друге, це хвора дитина. Вона не має як робот виконувати команди інших. В неї теж є настрій, бажання або небажання щось робити. Бабуся дуже багато вимагає від вашої дівчинки.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ длязавитушка
вы такой фигней заморачиваетесь.
я знаю, що тут багато жінок, які з матерями на моральній дистанції. а я раділа, що в нас з мамою стосунки досить близькі. але тепер бачу, що розмови обмежуються стандартним переліком буденних подій. а після таких моментів взагалі не хочеться говорити.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляпарИла я парИла
Так і я про те ж намагаюсь довести, що ще не можна вимагати від неї зразкової поведінки, коли й дорослі дозволяють собі деякі хиби.
Аноним_1476• 08 января 2019
Быть. Одет бабушка право отзовистом биоток нервов чтотзатнервы она смеет показывать ?вы явно чтотнедоговариваеие у меня моя бы нервишки свои спрятала быстро уважаю ник в старшим прививается с пелёнок
Бауди на ауди• 08 января 2019
Ответ дляАноним_1476
Чтоооооо???
завитушка• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
при чем тут дистанция? мир не крутится вокруг вашей мамы и ваши дети не обязаны ее любить априори и махать как цирковые мартышки ей ’пока’. ваши дети тоже личности со своим характером.
А вы сильно серьезно относитесь к бабушкиному мнению -ну считает она так и что? зачем ее переубеждать? пускай будет видьлюдькувата и что вам с того?

автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляАноним_1476
Якщо Ви вважаєте, що машинальне помахування рукою в угоду дорослому - це прояв поваги, то ми з Вами по різні сторони цього питання.
Аноним_1476• 08 января 2019
Ответ дляБауди на ауди
Чтоооооо???
Не спрашивайте даже лежу в ванной пишу ахинею прознаю т 9 взбунтовался
Аноним_1476• 08 января 2019
А хотела я сказать что возможно бабушка права и малая нервова это недопустимо нервы показывать
Янка-угомонись• 08 января 2019
В этой ситуации бабушка не права. А в том что ребенок не говорит и так себя ведёт, я бы проверила все ли нормально. Без обид но бывает что есть проблема и ее могут заменить родные и не знать как сказать.
Аноним_1476• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Нет. Пня смутило что бабушка. Казала она всегда така нервная ну не спроста же баба так говорит вы что-то недоговариваете
Печенюшка• 08 января 2019
Ответ дляАноним_1476
Варкалось. Хливкие шорьки
Пырялись по наве,
И хрюкотали зелюки,
Как мюмзики в мове.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ длязавитушка
Ну, так виходить, що вона живе закордоном, робить дорогі подарунки, тому, я так розумію, дійсно чекає, що діти зобов´язані завжди бути в гарному настрої, коли вона спілкується з ними. хоча, це неправильно і доросла людина мала б це розуміти. ніхто не буде натягувати пластмасові посмішки.
парИла я парИла• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Шкода, що бабуся не розуміє цього, але намагайтеся не сприймати такі її випади близько до серця.
Под пытками• 08 января 2019
Уточните пожалуйста, в вашей семье взрослые воспитывают детей и показывают как надо/можно, либо же вы все подстраиваетесь под настроение детей?

Например, она маленькая, но она не хочет спать днём/ночью. Она не хочет здороваться, говорить до свидания, спасибо, пожалуйста, показывать горло врачу- это позволительно, родители, родственники, гости и друзья должны угождать ребенку.
Не совсем понятно.
Есть необщительные дети, которых родители выдают за общительных... как-то так.
Аноним_1476• 08 января 2019
Дитина постійно так сваритися это как она сварится?

Лапка• 08 января 2019
Перестаньте оправдываться! Ребенок это личность, хоть ещё маленькая и не умеющая говорить, но со своими предпочтениями. Ваша мама навязчивая и бестактная. Поставьте ее на место сейчас, пока она это не начала вашей дочери рассказывать.
Гу го гу го гу• 08 января 2019
Бабусям ніколи не догодиш; тут конфлікт поколінь, вони згадують себе молодими і їм здається, що раніше і цукор солодший, і трава зеленіша, і діти більш соціальні. Ну, без памперсів жили, всі на горщик з рочку ходили (особливі щасливчики, одразу з пологового будинку - одразу на горщик), ну, потім буде, що всі раніше читали/писали, і без планшетів виросли... Думаю, не варто ображатися на слова бабусі, хоч і неприємно чути таке. Автор, ви мама, ви краще знаєте свою дитину. На жаль, не всі бабусі етичні та слідкують за словами. Можливо, вона навіть не зрозуміла, що ваші слова вас образили. Далеко не всі діти люблять позувати, усміхатися на камеру. Наприклад, коли у дорослого поганий настрій, чи заставиш його сфоткатися чи комусь махати. Чи з незнайомими людьми ділитися своїми речами? Звісно, ні. Так і діти, мають право бути собою, і не бути «зручними для когось».
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляЯнка-угомонись
це все стається тоді, коли немає послідовності у вихованні. чоловік то забороняє, то дозволяє брати планшет, наприклад. І вона вимагає, коли він приходить з роботи. А коли ми вдома вдвох, то вона про планшет навіть не згадує. І так може бути багато моментів. Тому вона й не може зрозуміти, чому тоді було можна, а зараз не можна.
Я її розумію, вона зараз починає виговорюватись потроху.
А щодо бунтарства, то знову ж таки, якщо вона не хоче сидіти, бо гралась і її відволікають, то така її реакція. Приказного тону не має бути. Все разом і з зацікавленням - і все получається.
завитушка• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
ну то что она чекае это ее проблемы, вы то чего паритесь то?
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляПод пытками

Не совсем понятно.
Я показую, як треба. Вона з першого слова йде спати - без ніяких скандалів, ми разом прибираємо іграшки, вона виносить за собою горщик, миє ручки, інколи бувають капризи з їжею. Оце були в рідних на святах, вона з усіма гралась, прощалась і все було добре. Поки ми не почали фотографуватись - тоді вона таки протестувала.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляАноним_1476
кричить ’ні-ні-ні’, супиться, може ногою притопнути.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляГу го гу го гу
моїй мамі 51 рік, конфлікту поколінь наче й би не мало бути. Але вона виховувала мене до 11 років, а потім поїхала на чужину на заробітки. я виросла, тепер діти мої ростуть, але вона свій ресурс виховання не витратила, можливо, зараз хотіла б наздогнати....
Под пытками• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Вы мама, шлите всех лесом.
Хоть мам, хоть пап.

У меня ребенок буквы Р,Л не выговаривает ещё, наша бабушка взяла моду повторять не правильно за ним. Его это расстраивает до слез, а меня ещё больше, когда он пять раз пытается, чтобы его поняли, а в ответ шутки и смешки.
Кондуктор маршрутки• 08 января 2019
когда я была маленькая, я была очень коммуникабельная, при этом тактичная - я просто словно кожей чувствовала все неловкости. меня считали очень общительной и воспитанной). все, кроме одной родственницы(... понимаете, я не переносила поцелуев(, у меня, простите за такую подробность. ответной реакцией был рвотный рефлекс. и я считала, что это же страшно некрасиво с моей стороны(. ну такая реакция. поэтому рано научилась избегать поцелуев от жизнерадостных взрослых, которые тебя хватают и начинают целовать(.
так вот, если не успевала избежать, то изворачивалась и пыталась уклониться от поцелуя, ну и если успели коснуться губами - инстинктивно вытирала рукой щеку. вот за такую мою реакцию на неожиданный поцелуй от той родственницы, она и повесила мне ярлык дикой(. о чем кстати не постеснялась возмущенно тут же и сообщить(. я плакала спрятавшись
автор, если это видеосвязь, ваш ребенок слышит слова бабушки про нее?( если слышит, то лучше подумайте что она хоть не говорит, но уже все понимает(....
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ длязавитушка
Тому що моя дитина не така, якою вона її вважає. І через це мені стає важко з нею спілкуватись.
Можливо, вона порівнює із старшою, але та по характеру зовсім інша.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляПод пытками
Вы мама, шлите всех лесом.
Хоть мам, хоть пап.

та це знущання якесь!!!