Лукава_Кiшка• 13 января 2019

Покупець неадекват чи це справді моя відповідальність?

Доброго вечора Усім!
Дівчата порадьте будь-ласка що робити в наступні ситупції.
Замовив у мене покупець дві пари термо взуття, чоловічі ботінки і жіночі сапожки, оплатив я відправила наступного дня, усе нове з атикетками, хороше взуття яке продаю уже не перший рік. Покупець отримав відписався що отримав взуття чоловіче підійшло а жіноче жме чи є більший розмір, я відповіла що є на два розміри більший розмір і можу обміняти, на що покупець нічого не відповів. Через два дні написав мені покупець цілу поему про те що він випробував чоловічі ботінки, змерз в ніжки після трьохгодинної прогулянки, носки у нього були вологі і що його здоровя погіршилось і т.д, і почав засипати різними статтями з конституції про права споживачів, експертизи, моральні компенсації. Я йому пишу що не одну пару таких ботінок продала і що усі задоволені, прийняла б ботінки назад але якби він не носив їх.
Кожен день він мені пише мемуари з статтями з конституції, лякає судами та податковою.
Я розгублена, незнаю що робити...
Бабка-ежика• 14 января 2019
автор, как продавец термо обуви) вы должны были уточнить - ботинки промокли или ноги были сырые в мороз?) если в мороз - то просто неправильные носки одел человек). проконсультируйте его подробнее и все будут довольны).
я так раз одела шерстяные носки в свои термо и впервые узнала, как в них можно мерзнуть микрофибровые тонкие носки при этом в тот же мороз создавали ощущения тепла и комфорта тем же ножкам
Леска• 14 января 2019
Ответ дляЛукава_Кiшка
В моєму випадку нічого не тріснуло, просто в мужчини змерзли ніжки, я схиляюсь до думки що він вдягнув не термо носки які повинні носитись в термо взутті.
А що у вашому розумінні термовзуття? Мені один продавець партії що ,,термо,, це тепло, тому вовняні колготки це термоколготи. Реально звичайні колготи з вовни. Що за фірма ваших чобіт?
Все знаю вдоль и поперек )• 14 января 2019
Ответ дляЛукава_Кiшка
Що до експертизи то теж мені про це писав, але я повинна оплатити вартість експертизи)
Чому Ви? На експертизу подає той, кого щось не влаштовує. І гроші за ношене взуття повертати не повинні.
РозаФиалковна• 14 января 2019
Ответ дляЛукава_Кiшка
экспертизу оплачивает тот,кто за ней обращается.если уж он такой юридически подкованный