Таки в курсе• 17 января 2019
Реальна вартість авто і оцінка вартості митницею
Розмитнюємо авто реальна вартість, вона ж у купчій (купча не українська)- 1200 євро. Якщо митниця оцінить її більше 50 000 грн. - це вважатиметься покупкою більше 50 000 грн?
Чи вплине це на субсидію і т.п.?
Недавно в Україні купували нерухомість - експерт оцінив у 150 000грн, у договорі купівлі-продажу нотаріус вказала суму здійснення правочину - 48000. Тобто покупець може претендувати на субсидію, бо покупка менша за 50 000грн.
Дякую)))
Чи вплине це на субсидію і т.п.?
Дякую)))
Результат:
вже голосів:
13 (65%)
Вартість авто вважається більшою за 50 000грн.
6 (30%)
Не знаю
1 (5%)
Вартість авто вважається меншою за 50 000грн.
0 (0%)
Напишу нижче
Аноним_1544• 17 января 2019
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ціна розмитненого авто буде рахуватись, не вартість розмитнення.
++
Таки в курсе
• 17 января 2019
Ответ дляСтелькаОТединицы
Це розумію, але яка ціна - ціна в купчій чи вартість, яку визначить митниця?
Крошечка-хаврошечка• 17 января 2019
Ответ дляСтелькаОТединицы
+10000
Крошечка-хаврошечка• 17 января 2019
Ответ дляТаки в курсе
Вартість при розмитненні
СтелькаОТединицы• 17 января 2019
Вартість авто 1200 + розмитнення біля 45000грн, в деклараціїї податковій буде сума 83500 приблизно. Тобто повна вартість авто, а не розмитнення.
СтелькаОТединицы• 17 января 2019
На митниці скоріше всього не оцінять в більшу суму. Я розмитнювала свою, в купчі написала 1300, а реально ми її купили в Литві за 2300.
Меня много• 17 января 2019
Таможенная стоимость используется исключительно для начисления налогов. Сумма вашей покупки = фактурная стоимость. Я работаю в таможне, если что.
evka chernichenko• 17 января 2019
Я свою коли розмитнювала, взагалі вказала 500€, на митниці нормальні інспектори попалися, підтвердили! (машина коштує 2000€!) я так зрозуміла, на який настрій втрапив!Дякую їм!
Таки в курсе
• 17 января 2019
Ответ дляУх_ты_какая_я
Автор,деньги на авто и недвигу у вас есть,а на коммуналку нету?
А чому ви вирішили, що нерухомість моя?
Таки в курсе
• 17 января 2019
Ответ дляМеня много
Дякую!
Ацетилсалициловая кислота• 17 января 2019
На субсидию повлияет в любом случае сможете подать вновь в 2020году.
Неуловимый Джо• 17 января 2019
Ответ дляТаки в курсе
А чому ви вирішили, що нерухомість моя?
Ага, недвижимость на маме, на бензин и обслуживание авто деньги есть, а на коммуналку нет. Печаль...
Таки в курсе
• 17 января 2019
Ответ дляНеуловимый Джо
Ви Ванга
Таки в курсе
• 17 января 2019
Ответ дляВсех в сад
Вибачте, що не по темі. Ви самі розмитнюєте, чи з допомогою брокера?
З допомого брокера, знайшли недорого
Всех в сад• 17 января 2019
Ответ дляТаки в курсе
З допомого брокера, знайшли недорого
Поділіться контактом брокера будьласка.