Распутница• 27 января 2019
Тюнер Т2
Привіт.
Платимо зараз за кабельне щомісяця. Думаю як зекономити. Порадьте, будь ласка, за тюнер Т2.
Чи варто і який саме, бо не розуміюся в них. Чи треба обовязково ще антену присобачувати? Наворотів не треба - просто, щоб канали показували (деколи на кухні включити).
Дякую.
Распутница
• 27 января 2019
Ответ дляАноним_1519
Батькам брала такий. Вони всі працюють від антени
Дякую. А нормально ловить чи є якісь мінуси?
Распутница
• 27 января 2019
Ответ дляМайор Медуза
они все через антен3, и на каждый телевизор отдельный тюнер
Дякую. А нормально ловить чи є якісь мінуси? Антену якусь особливу треба?
Аноним_1519• 27 января 2019
Ответ дляРаспутница
Задоволені на всі 100%
Прячусь от Всех• 27 января 2019
Ответ дляРаспутница
Зависит от того, как дом расположен. Мы свекрови брали, но у нее дом ´закрыт´ от телевышки другими домами, у нее поймало каналов 5 в ужасном качестве.
Аноним_1474• 27 января 2019
Звичайний купила, ловить усі канали гарно ловить, і купила також кімнатну антену з підсилювачем сигналу, тюнер середньої цінової категорії, марку не пам´ятаю.
Особливості у підключенні, якщо у вас старий телевізор то треба брати з тюльпаном шнурок такий). Новий то вже можна тільки hdmi. Ще одне беріть у великих магазах де є швидке повернення та обмін в реальному часі, бо може статися що він в вас чи не буде працювати чи буде працювати погано. Ми спочатку вирішили зекономити і купили дешевий тюнер і антену і через день воно перестало працювати, то я пішла і замінила на кращі, все гарно працює. Купувала в Ельдорадо
Карпатський грибар• 27 января 2019
Умови такі:
1. Вікна виходять на вишку. Тоді до тюнера, будь-якого, достатньо кімнатної антени. Якщо ні, необхідна антена на даху.
2. Ви достатньо близько від вишки. Якщо ні, необхідна хороша антена у напрямку вишки.
3. Список каналів Т2 влаштовує. Якщо ні, хочете Футбол 1, 2 і Спорт 1, 2, то залишайтеся на кабелі.
4. Тюнер - до кожного телевізора. У кімнаті та на кухні - два тюнери.
Аноним_1500• 27 января 2019
Если есть дома стационарный интернет, то лучше купите Smart-box (цена 30$ на Алиекспрессе)). Вы сможете не только каналы в онлайн-режиме смотреть, но и выбрать любой фильм!